Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha meglesz a védőoltás a...

Ha meglesz a védőoltás a koronavírus ellen, mindenkit beoltanak majd kötelező jelleggel, vagy azért meghagyják a választás lehetőségét?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 14:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
A sima influenza elleni oltás se kötelező, szerintem ez se lesz az.
2020. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Remélem így lesz.

A védőoltás csak parasztvakítás.

2020. márc. 24. 14:13
 3/26 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz kötelező csak ajánlott bizonyos embereknek, akik veszélyeztetettebbek. Max a foglalkozásegészségügy miatt lehet kötelező orvosoknak, ápolóknak, stb.
2020. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

"A védőoltás csak parasztvakítás."


Már megint egy... Kérlek, meséld el a gyereknek is, hogy az oltás parasztvakítás: [link]

2020. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
Mivel világjárvány van és országos nyájimmunitás lenne a cél ezért biztosan kötelező lenne. Akinek nem tetszik költözzön, orvosként nekem legalábbis ez a véleményem.
2020. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%

#5

És orvosként hányszor javasoltad már azt a gyógyszerek és a védőoltások helyett, hogy mindenki először az immunrendszerét erősítse pl. vitaminokkal, egészséges táplálékkal és testmozgással?

2020. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Ha kicsit is értenél az orvostudományhoz tudnád, hogy egy oltás is az immunrendszert erősíti. Fegyvert ad az immunrendszer kezébe a vírus ellen. Egyébként kérdésedre a válasz oltás helyett soha. Oltással együtt kb. milliószor. De egy tipikus példa, veszettség, lehet bármilyen erős immunrendszered, oltás nélkül belehalsz, tetanusz infekcióba szintén, nem is beszélve arról, hogy az oltásoknak köszönhetően egy csomó betegség gyakorlatilag eltűnt. Én például soha nem láttam még sem szamárköhögést, se gyermekbénulást, se kanyarót. A fekete himlő, amihez képest a mi kis koronánk egy vicc pedig az oltásoknak köszönhetően teljesen kihalt.
2020. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%

#7

Nem az ilyen kötelező jellegűekre gondoltam. Hanem olyanra, mint az influenza elleni oltás. Vagy ugye régen volt a N1N1 ellen is ha jól emlékszel oltás.


Tehát, te mint orvos, tanácsolod-e a betegeidnek gyógyszerfelírás helyett, hogy inkább szedjenek vitamint, erősítsék az immunrendszerüket? Vagy te is beálltál a gyógyszermaffiába és inkább a te pontjaid a lényeg, semmit az, hogy embereknek adj értékelhető, gyógyszermentes tanácsot?

2020. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
jav: H1N1
2020. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Sajnos alig van ember, aki tisztában van, hogy milyen és mennyi vitamint kellene fogyasztania ahhoz, hogy az immunrendszere verhetetlen legyen...


Döntse el mindenki, hogy melyik válik inkább a javára, a vitamin vagy a "védőoltás"

2020. márc. 24. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!