Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kötelező lesz a védőoltás a...

Kötelező lesz a védőoltás a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

Alulírom, hogy a koronavírus veszélyesebb, mint “társai”. A világ sem engedheti meg magának, hogy ez a vírus újra tönkretegye a gazdaságot és a mindennapokat, azonban én magamra nézve nem szeretnék felesleges védőoltást kapni.

22 éves vagyok, egészséges


2020. máj. 3. 21:27
 1/9 anonim válasza:
25%
Kezdjük ott, hogy nincs még a koronavírus ellen védőoltás, DE ha egyszer elér egy olyan pontra a járványügy, hogy kifejlesztik, akkor szerintem egyáltalán nem felesleges, hiszen a saját életedet véded meg azzal, ha oltást kapsz. Mondjuk esetlegesen egy haláltól... Lehet, hogy kötelező lesz, de szerintem amúgy te lehet fordítva vagy bekötve, vagy extrán halálvágyad van, de mindenképpen egyszerűbb lenne neked is, ha nem kéne tartanod attól, hogy elkapod és meghalsz, tudnál nyugodtan utcára menni, eltörlődnének a korlátozások. Nem értem, ez ellen neked mi a kivetnivalód, de szívesen meghallgatnám, szóval írj nyugodtan privátban, mert tényleg érdekel...
2020. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ó, hol van az még...
2020. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem szeretnél felesleges védőoltásokat kapni, de gondolom azt nem bánod, hogy gyerekként kaptál egy csomó védőoltást, amivel megállították az ehhez hasonló világjárványokat?
2020. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Egyelőre az elidegenítés a fontos, a távolság, a

Másfél - Kínai nátha

miatt,

akárcsak 1994-ben.

https://www.youtube.com/watch?v=xHg5Cdiq86w

2020. máj. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Azért azt megkérdezem, hogy az, aki egy hónapok alatt összekapkodott vakcinát oltat magába, aminek a hosszú távú hatásai nem ismertek, az miért annyira biztos abban, hogy az övével nem egyező nézőpont biztosan hibás. Te is az egészségeddel játszol jó ember, milyen jogon szeretnél másé felett is dönteni? Tisztában vagy a gyógyszer mellékhatások miatt bekövetkező halál esetek számosságával? És ezek a gyógyszer tárban, régóta kapható gyógyszerek.

Mérlegeld a kockázatokat, ez alapján dönts, és viseld a következményeket... Ettől olyan gyönyörű a felnőtt lét.

2020. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Akkor lefognak, és beledöfik a eggedbe. Nem lehet hagyni szabadon futkozni egy vírusgazdát.
2020. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát persze. De ez már rég kitalálták a magyarok:

[link]

2020. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Csak nem mehetsz dolgozni, nem utazhatsz, nem mehetsz egy csomó helyre, ha nem oltatod be magad. Ki fogják találni. Az meg, hogy minden oltásnak rengeteg mellékhatása van és sokaknál komolyabb tüneteket okoz, mint maga a vírus, ne is zavarjon senkit.
2020. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!