Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat egy ideje már a...

Mitől fájhat egy ideje már a hátam? Nagyon aggaszt

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, srác.

A hátam egyszerűen csak ugy fáj mar egy ideje..igy valahol a gerincem kozepe felé, es ha háttra dőlök mégjobban. Neha mar megemelni valamit is, hat nem nehez, csak igy ott azon a ponton megérzem.

Rendszeresen edzek, alaposan bemelegítek, mert probalok nagyon odafigyelni magamra, ésszel csinalom, nem rangatomagam, szoval ketlem, hogy ez miatt fájna.

Ellentétben regen ropogtattam, es eleg volt cska hozzaernem es hatradolnom máris ropogott. Egyszer aztan mar felallni sem tudtam, belenyilalt egy nagy fajdalom.. 3 nalig nem tudtam jarni, ez volt 2 honapja. Szerencsére azota nem volt ilyen, azota nem is ropogtatom, de neha vissza vissza tér egy ilyen kisebb fajdalom.

Ez lehet az oka?

Valaki valami tanács, javaslat?

Akarmi?

Köszi a segítséget előre is mindenkitől!



2020. júl. 22. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérj beutalót az ortopédiára ott megmondják.
2020. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jácint78 ***** válasza:

hello..nyujtas...onkontroll...szia remelhetoleg nem maradando a serulesed... az intenziv torna vegen fontos a levezeto nyujtas es aktiv pihentetes is ...


.(az inak porcok mint kiegeszito szerkezetek a gyengebbek vszleg es egyoldalu terheles eri ezeket)..nekem is voltak ilyen tapasztalataim foleg teli edzeseknel mivel tul eroltettem magam kreativ izzaszto szapora mozgasokkal sulyzozassal derek tornakkal huzodzkodas stb es a nyujtast sem ismertem elegge


...szornyu volt az alvas is.mar vakbel gyanus voltam..servre gyanakodtak....de nem fogadtam el a diagnozist kritika nelkul es igy jobban jartam...


ezutan...ovatosabb lettem pl also test izmaival kimeletesen bantam...forro furdo es egy jo masszor is jol johet edzesi tanacsado...ha huzamosabb a fajdalom keress fel egy nem tul aggodo orvost..


.vagy kepezd magad ongyogyitasra kepzeld el a celodat masok peldajaval...sok celzott konyv es weboldal van ezekrol a temakrol ... 42 eves ferfi vagyok es a realis celokat lassan kozelitem meg nem hajt a tatar..gyogyulast kivanok...20jul

2020. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. aug. 4. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!