Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez herevisszértágulat?

Ez herevisszértágulat?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy serdülőkorban vagyok, és olvastam hogy ilyen korban a legyakoribb. Decemberben voltam urulogósnál, mivel már akkor lassan másfél éve, (most kb már 2 éve) ilyen furcsa érzés van a bal herémben, néha szúr, néha ilyen furcsa érzés, néha az ágyékom fáj, néha a derekam. Megtapintotta, azt mondta hogy egyik sem nagyobbodott meg, és semmit nem érzékelt, ha ki akarjuk deriteni mi lehet az, akkor hereultrahang, de nem mentem el, gondoltam elmúlik, stb. De viszont megint elöjött, és ugyanezek a tünetek.

Tünetek: Ágyékfájdalom néha

Furcsa érzés a herében

+ a bal herém mellett (talán) érzek valami kis dudoros valamit. Ma felhivtam a kórházat, kérek hereultrahangot, de kiváncsi vagyok a véleményetekre. Köszi.



2020. júl. 23. 19:46
 1/2 anonim válasza:

Nem értek hozzá és nem akarlak riogatni , de szerintem nyomás ultrahangra.

Az ilyen dolog nem játék.. én mér tuti az első alkalommal mentem volna. Egy sima herecsavarodásnál is a here már annyira károsodhat , h 6 óra után már eltávolítják... A here nagyon érzékeny szervünk:D becsüld meg..

2020. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy ki milyen vizsgálatra mehet,vagy akar menni azt nem a beteg,

hanem az orvos dönti el. Ennek az alapját a legújabb vizsgálatok képezik.Lehet menni az urológiára. Kórházba csak szakorvos utalhat.

2020. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!