Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez herevisszér-tágulat lehet?...

Ez herevisszér-tágulat lehet? Ha az, akkor tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nos 16 éves vagyok, és 1hónapja a bal herémbe észrevettem, hogy felül megvannak duzzadva az erek. Illetve a herém oldalán is érezhető, hogy meg van duzzadva végig egy ér, vagy az ondóvezetékem, ami lenyúlik a herém alljára is. Puha, mozgatható valami. Tehát nem a herén van, hanem a here mellet, "rácuppanva" . A heréim normál állapotban vannak, nem vettem észre növekedést/nagyobbodást sem. Ha jobban vizsgálgatom, akkor egy kicsit érzékeny.

Illetve egy kissebb fájdalom kisugárzik a derekamra is.

Szerintetek ez visszértágulat lehet?

Illetve akinek volt már, az esetleg eltudja mesélni, hogy milyen volt a műtét? Mennyi idő? Illetve, hogy a műtét után mennyire fájt, stb?

Holnao megyek el a háziorvosomhoz, neki megmutatom. Ő meg gondolom majd küld urulógiára. Nagyon félek, hogy mi lesz. Illetve mennyi a gyógyulási idő?



2020. júl. 6. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem házi orvos kell hanem urulógus ennek.
2020. júl. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján eléggé annak tűnik. Nekem még nem kellett műteni, így arról nem tudok nyilatkozni. El kell menj urológiára, és ott megmondják mi a teendő.
2020. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!