Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem múlik el a füldugulá...

Miért nem múlik el a füldugulásom?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete részlegesen be van dugulva a jobb fülem és időközönként nagyon halkan zúg is. Voltam fül orr gégészeten ahol végeztek hallás és túlnyomás vizsgálatot plusz az orvos meg bele is nézett a fülembe, de nem talált semmi eltérést sem és a vizsgálatok is negatívak lettek. Ha valóban így van (márpedig csak...)akkor mégis mi okozza ezeket a tüneteket ?

Azt tudni kell hogy allergiám van amire folyamatosan szedek gyógyszert nem is egyet és ami még fontos hogy két hete orvos javaslatára orr toalettet kezdtem el csinálni és ebből kifolyólag dugul be a fülem. Hiába hagytam abba mégsem múlik el.



2020. júl. 26. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az az orr toalett? Nem mondott semmit az orvos, hogy hogyan tovább?
2020. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az orr toalettet szoktak ajánlani ha be van dugulva az orr megfázás és allergia esetén. Desztillált vizet és konyhasót kell összekeverni egy bizonyos arányban majd ezzel a folyadékkal kell az orrot átmosni. Az a lényeg hogy amelyik orrodon juttatod be ezt a másikon orr lyukon kell hogy kifolyjon a folyadék. Allergológus szakorvos mondta hogy csináljam. Hallgattam rá de nem kellett volna mert csak ártottam vele. Több bajom van vele mint amit használt. Az orvos igazából annyit mondott hogy meg kell ismételni a vizsgálatokat és az alapján fog tudni mondani valamit. Annyit mondott még hogy allergia okozhatja meg hogy el fog múlni.
2020. júl. 26. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!