Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi annak a betegségnek a neve...

Mi annak a betegségnek a neve amikor 2szer mond ki valaki egy szót de amikor másodszorra mondja ki halkabban?

Figyelt kérdés

Pl mond egy mondatot. Jönnek a hétvégén a Rékáék. Rékáék... És azt a szót kimondja még egyszer de halkabban.

(kB úgy mint a drágaszágom. A gyűrűk urába vagy mibe) na értitek.



2020. aug. 1. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Olyannal találkoztam már aki határozottan ismételt előttem egy szót de azt olvastam egyből szó nélkül hogy azért csinálja mert manipulálni próbál. Szóval amit te írsz ott minimum minden szót ismételnie kellene egy mondatban de én dunszt nem értem sőt nem is tudok ilyen betegségről csak olyanról ahol a memória sérült és 10 mp-ig tud mindent utána kezdi előlről. 50 első randi ott beszélnek ilyenről de szóismétlésről nem. Kiváncsi vagyok mostmár én is, hogy mi ez.
2020. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Autizmus. Jellegzetesen láthatod az Esőemberben. Dustin Hoffmannál.

Kiválóan mutatja be őket.

2020. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy Gyilkos elmék részben volt, hogy háromszor ismételte kényszeresen a cselekvést, a szavakat, mindent.
2020. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán a tikkeléssel hoznám összefüggésbe, nekem kiskoromban volt. Fejrángatózás is, kényszeresen.

Semmi köze a autizmusoz, ezek szerint én is az lennék.

2020. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Tourette szindróma pontosabban.
2020. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!