Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szoktak azért másodszorr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szoktak azért másodszorra találkozni egy férfival, hogy személyesen mondják el, hogy nem szimpatikus?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy nővel fészen azt írta hogy jó volt velem lenni, de találkozáskor elég furának tünt pl csomót kérdezgetett rólam meg néha témát váltott..

Teljesen összezavar. Mondtam is neki hogy fura volt ma meg azt írta reggel, hogy "nem tudtam aludni rendesen, ugye találkozunk még? :("

Nem tudom erre mit mondjak, mert nagyon szimpatikus, de ha azért akar találkozni, hogy a szemembe mondja milyen idióta vagyok meg fura meg nem normális, mint a többi nő amit szokott, akkor inkább nem akarok vele találkozni.

Mit csináljak?

Hogy deritsem ki mi baja van?



2019. nov. 18. 10:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi ebben a fura. Első találkozásnál kérdezgetett...ez teljesen természetes. Miért, Te nem tetted?

Mondtad Neki,hogy fura volt..miért volt fura?

Ahogy elképzelem szerintem Te hallgattál, Ő meg próbálta irányítani a beszélgetést, ezért váltott témát,így megszakítva a csendet.


Nem hinném,hogy azért találkozna Veled,hogy nemet mondjon, inkább azért, mert szimpatikus vagy Neki és tovább szeretne ismerkedni.

2019. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jajjmár. mit kell ezen annyit agyalni?
2019. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Egy nő sem akart még velem másodszor találkozni szerintem csak játszik velem.
2019. nov. 18. 10:51
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bocs", de nem csodálkozok rajta. El tudom képzelni a randit..Te ülsz, szegény nő Veled szemben kérdezget, ismerkedne, Te tőszavakban válaszolsz, Ő pedig próbálja fenntartani a kommunikációt. És még Neked gyanús a helyzet.

Szedd már magad össze, ne gyanakodj, inkább örülj az ismételt találkozónak és vedd a kezedbe a továbbiakat.

2019. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A hiba a te készülékedben van.

Szóval, ha valaki próbál megismerni téged, az már neked fura. B+, jóember, akkor hogy derítse ki, hogy veled szeretne lenni vagy sem, ha nem kérdezget tőled?

Szerinted az ismerkedés miből áll? Ülünk egymás mellett kukán egész nap? Ebből mi derül ki? Semmi.

2019. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De miről beszélgessek?
2019. nov. 18. 11:22
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"De miről beszélgessek?"


WTF? :O


A láb és péniszméretedről, hány hajszálad van, volt-e lábgombád, lesz..rt-e már téged egy madár..stb.

2019. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7

Jó de ezek engem nem érdekelnek.


Úgy értem, hogy faggatózik, hogy pl a napokban voltam Dél-Koreában, mondtam neki, hogy ez nem nyaralás, meg hogy nem fogunk tudni 3 napig beszélni. De kérdezgetett, hogy miért megyek.


Meg kérdezte mi a munkám, és amikor mondtam hogy nem dolgozok sehol, akkor elkezdett faggatni, hogy akkor miből élek..


Meg hogy akkor mit csinálok egész nap, meg ilyesmik.

2019. nov. 18. 11:34
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

"#7


Jó de ezek engem nem érdekelnek."


És még komolyan is veszi. :( Nincs több kérdésem. Szimplán h..lye vagy. Értelmi és érzelmi intelligenciád a béka se..gge alatt van.

2019. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9

Szerintem nem kéne ismeretlenül megítélni, hogy kinek mije hol van..

2019. nov. 18. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!