Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tobb napja nehezlegzes kerulge...

Tobb napja nehezlegzes kerulget, mintha rohamaim lennenek bizonyos helyzetben. Valakivel tortent hasonlo ?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete fulladok kint, bent nyugalmi helyzetre nem enyhul. Nem fizikai megterheleskor jon elo a nehezlegzes. Rekedt vagyok és nagyon keveset köhögök válladék nélkül. Felmentem webbeteg-re és természetesen azt írta, hogy agyrákom van, meg COPD a fél tüdőm leszáradt a helyéről. Holnap rendel a haziorvosom, addig szerettelek volna megkerdezni Titeket az esetrol. Az egesz miatt annyira rossz kozerzetem alakult ki, hogy nem igaz. 23/F

2020. aug. 3. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt sok minden lehet. Leginkább banális dolgokra gondolj:


- pollenallergia (halál komolyan mondom, én majdnem megfulladok júliusban, olyan mintha beszűkülne a tüdőm, de már tizen éve, aztán elmúlik a nyár, és elmúlik ez is)


- reflux (mardossa szépen a nyelőcsövedet a sav, amit lehet, hogy nem is érzel, csak fáj a mellkasad, és fulladsz, szárazan köhögsz)


- pánikbetegség, pánikroham


Menj el dokihoz, csináljatok egy mellkasröntgent. Ha az negatív, menj el gasztroentereológushoz, nyomassatok egy gyomortükrözést is.

2020. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Elsővel teljesen egyetértek.
2020. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez inkább allergia lehet, rekedt én pl. refluxtól voltam sokáig, gégészeten minden rendben volt, évekkel később jött ki a gyomorégés is és a köhögés.

Agyrákod nincs, :-)) és COPD-nél szerintem váladékos a köhögés.

Menj el a háziorvoshoz, ő majd elküld vizsgálatokra és kiderül mi a bajod. Neten ne keresgélj. mert ott minden apró tünetre halálos betegség is előjön.

2020. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Nos, elementem a dokihoz, adott egy beutalit teljes kivizsgalasra masfel honap mulva, mert alapos vizsgalat utan nem utalt a szervezetem arra, hogy elso ranezesre komolyabb problemam legyen. Azt mondta, hogy ashtma vagy allergiak valamelyik formaja amitol viszket a nyelocsovem, hébe hóba köhökög. Csak azt nem ertem, hogy miért csak a jobb tudomben erzem ezt a valladekos kohogest.
2020. aug. 4. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!