Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy púp a fejemen, mi...

Van egy púp a fejemen, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre és nem rémlik, hogy be vertem volna ès nem olyan mintha csípés lenne. Elég kemény és bőrszű. Megmutassam mutassan orvosnak? 23L

2020. aug. 4. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg lipóma. [link]
2020. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki tudja de minek a video? Semmi koze a kerdesmhez!
2020. aug. 4. 16:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja meg mostanaban gyakrabban rosszabbodik az egyensulyom. Mikor egyhelyben oltozkodok akkor erzem hogy jobbra vagy epp balra dolok szinte.
2020. aug. 4. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, másik link maradt a Ctr C Ctr V-ben (viszont orosztanuláshoz kiváló), ezt akartam küldeni. [link]

Az egyensúlyzavarnak nem hiszem, hogy köze van hozzá, az ebben járatos fülész vagy neurológus felségterülete.

2020. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszii. Kicsit megijedtem. Meg reggelente kettos latasom van. Olvastam neten hogy ezek olya tunetek amikkel mindenkepp orgoshoz kell menni amit termesztes meg is teszek cssk kivancsi vagyok hogy van e sejtesetek mi lehet ez. Ma vettem eszre, egy ideje van kettos latason r eggel utana mar nincs. Egyensulyvesztes is kozre jatszhat ahogy olvastam. Nos orvos tobbet tud mondanj majd :) a heten megyek addig tudtok otleteket mi lehet ez? Nem vertem be es ne is csipett meg semmi, az nem ennyire kemeny es nagy. Rememlem nem no nagyobbra
2020. aug. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!