Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Államon lévő anyajegy napok...

Államon lévő anyajegy napok óta fáj, amikor hozzáérek. Lehetséges az, hogy pattanás nő alatta és ezért fáj vagy valami komolyabbról van szó?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Pattanás lesz.
Más elváltozás.
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Haladéktalanul fordulj szakorvoshoz.
2020. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt már olyan.

Olyan érzésed van, mint akkor?

2020. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt anyajegy alatt pattanás. Nagyon meg ijedtem. De szépen elmúlt magától,de elég sokáig ott volt. Nézd meg 1-2 nap, hogy hogyan alakul? Ha feszül, fáj, és növekszik, és látod a pattanást, akkor ne nyomkodd! Fertőtlenitsd le, magától leszárad majd.
2020. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen hasonló érzés viszont azért ijedtem meg mert viszonylag nagy anyajegyrol van szó ami kiemelkedik a bőrfelszínről alapbol is és mégis duzzadt most kicsit viszont már kB 3 napja tart és a pattanás rá jellemző piroság nincs.
2020. aug. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!