Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kamupanaszokat egyből...

A kamupanaszokat egyből észreveszi az orvos?

Figyelt kérdés
Annyi embertől hallom hogy adott neki az orvos igazolást egy hétre mert kamuzott neki valamit. De az orvos azt tuti egy nézésből megállapítja ki beteg és ki nem. Akkor miért ad igazolást? Vagy tényleg nem venné észre hogy csak kamu?

2020. aug. 8. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem azt sem szokta elhinni, ami igazi panasz.
2020. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod az orvosnak, hogy hasmenésed van, bizonyára nem fog megkérni, hogy bizonyítsd be, kénytelen lesz elhinni és adni fog igazolást.
2020. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Én is úgyanígy vagyok ahogy az első xdd
2020. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ez jó de egyben szomorú is.
2020. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhívod hogy hanysz és hasmenésed van akkor elmenni sem tudsz hozzá. Én legalábbis örültem hogy a wcig nem ájultam el. Csak az igazolásért mentem mikor már meggyógyultam. Akár kamu is lehetett volna mert nem jött ki leellenőrizni. Mondjuk én tényleg beteg voltam.
2020. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!