Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikorra várható, hogy újra...

Mikorra várható, hogy újra bevezetik a kijárási korlátozásokat Magyarországon?

Figyelt kérdés
Gondolom tudjátok, hogy nőnek az esetszámok.
2020. aug. 9. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdekel már senkit. Ami azért elég röhejes, az elejéhez képest... na mindegy.
2020. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szeptembertől de ez csak egy pletyka, előbb utóbb kiderül.
2020. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Amíg a turizmus megy.
2020. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Szeptembertől ...

De már az embereket tényleg nem érdekli ,kevés beteg szám miatt családok ezreivel csesztek ki, mire épp,hogy helyrerázódnának a dolgok folytatódik.

Engem már csak az érdekelne,másoknak honnan van ennyi szabadsága? Mert nekem már egy nap sincs spec.

2020. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Iskolák szerintem kinyitnak egy ideig(legalábbis általános, közép) és akkor rohamtempóban tanítanak majd minket. Én olyan őszi szünet környékére saccolom a kijárási korlátozást.
2020. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyetemen már fix, hogy szeptembertől marad az online oktatás, ők már a legrosszabbra számítanak ősztől.
2020. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

De amugy minek? Mert 3 hónap utan nőnek a számok? Ami eddig nem nőtt maszkkal, fogorvossal se?? Csomoan jönnek haza küldődről szerintem, es vallalnak tesztet, es akkor kiderul rola , de tunete sincs...


Meg tartanak eskuvoket

2020. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetszam. Igen 7-esre erositek ra. Augusztus 1tol aki sarga-pirosbop jon haza tesztelnie kell. Jeee es nonek az esetszamok. Elotte ket het kohogessel 30 fokban se teszteltek le olyanokat akiket illett volna meg a marciusban es aprilosban se (mert ugye nem volt eoegendo teszt). Most van teszt jonnek kulfoldrol es hat van is tobb pozitiv eset.


Speciel nagyon remelem nem lesz kijarasi korlatozas es a sok nemviselek maszkot paraszt az iskolakezdestol megiscsak vesz maszkot a tomegkozlekedesi eszkozokon es akkor talan kesobb vagy nem jon a masodik hullam. Mert ha megint bezarjak a sulikat (altalanos iskola alsos a gyerekem), akkor en meg fogok őrulni. Nalunk egy nagy nulla volt a digitalis oktatas.

2020. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%
Amikor szükséges lesz.
2020. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!