Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás (gyenge) elle...

Vakbélgyulladás (gyenge) elle valami végleges megoldás a műtéten kívül?

Figyelt kérdés

Alhasi fájdalmam volt/van (semmi más jele🙏🏼) és az orvos azt mondta hogy jegeljem, ez még eléggé kezdetleges még elmúlhat de lehet rosszabb is. Valami megoldás vagy egyéb?

16/L


2020. aug. 11. 14:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor ismételten. A jegelés baromság vakbél esetén. Kb arra jó, hogy kevésbé fáj addig amíg kilyukad a vakbél, befertőződik az egész hasüreg és sokkolódsz.
2020. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen jobb alhasi fájdalom de kicsit jobb mint este. Sürgősségin voltam, nem a háziorvosomnál (mert nem rendelt ma). Nem csináltatott sem UH-t sem labort csak megtapogatta a hasam ://
2020. aug. 11. 15:23
 13/20 anonim ***** válasza:
Az jó, akkor menj el a háziorvosodhoz, mert vérkép és hasi ultrahang is kell, hogy bizonyított legyen a vakbélgyulladás. Jobb oldalon lehet petefészek is, vagy egyéb más fájdalom is.
2020. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2020. aug. 11. 15:29
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem volt már vakbélgyanum, csináltattak uh-t és vérvizsgálatot. Nem vakbél volt, végul ki sem derult, hogy mi. Kéne neked uh,vérkép.
2020. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Milyen tüneteid volak?

Holnap mindenképp felhívom a háziorvist beutalóért, remelem nekem sem lesz komoly :(

2020. aug. 11. 16:20
 17/20 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Nekem csak jobb alhasi fájdalmam volt, nem túl erős, de zavaró, hetekig hol jobban, hol kevésbé. De nem volt lázam, sem hányás, sem hasmenés, sem szérekedés. A fájdalmon kívül minden úgy volt, mont máskor. Nőgyógyászati vizsgálatra is küldtek, uh, sürgős vérkép, egy teljes napot töltöttem a kórházban, de végül semmit nem találtak. Aztán elmúlt.
2020. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Egyik naprol a masikra vege lett? Nem kellett gyógyszer vagy valami? Eddig nekem is "csak" jobb alhasi fájdalmam van de a tegnap estéhez képest enyhült
2020. aug. 11. 21:31
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, vége lett, fokozatosan, egyre kevésbé és ritkábban éereztem. De a vizsgálatok, amiket nekem megcsináltak, szerintem neked is kellenének, anélkül nem lehet kizárni.
2020. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen nyilván. Köszönöm szépen!!
2020. aug. 12. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!