Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a problémám? Tüdőgyul...

Mi lehet a problémám? Tüdőgyulladás, vagy csak valami jelentéktelen légúti megbetegedés?

Figyelt kérdés

Két napja d.u. hirtelen legyengülten éreztem magam, rázott a hideg, fájt mindenem, minimális hőemelkedésem (37,2) volt. Pihentem kb 2 órát, és mindez elmúlt. Aznap éjjel ugyanezen tünetek ismét jelentkeztek, aludni alig tudtam, emellett belázasodtam (38,2). Tegnap reggelre a hőemelkedésem is elmúlt (37), majd ennél már csak alacsonyabb, normál testhőmérsékletet mértem, a hidegrázás és az izomfájdalmak se jelentkeztek újra; viszont úgy éreztem, kissé fáj a torkom, időnként köhögtem, általában jött fel váladék, de nem voltam rekedt.

Ma szintén rendben voltam, sőt a torokfájás is jelentősen csillapodott; helyette viszont nyomást érzek a nyakam alsó, ill. a mellkasom felső részénél. Nem szúr, nem fáj, nincs légszomjam, nem fulladok, csak egyszerűen nyomást érzek levegővételkor. Ez lehet egy kezdődő tüdőgyulladás, vagy más bajom van?



2020. aug. 18. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne stresszelj! A világon minden élõlény képes az öngyógyìtásra.
2020. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a tüdőgyulladás ennél vészesebb.
2020. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Mért nem mész orvoshoz? Mi úgy mégis hogy diagnosztizáljunk?
2020. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Bármi lehet, szerintem hívd fel a háziorvosod, kérj időpontot.
2020. aug. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Felhívtad már a háziorvost?
2020. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! mi lett végül? Velem ugyanez történt, hőemelkedés, majd az elmúlt, aztán köhögés, majd 2 napja a mellkasi fájdalomMAL küszködök. Köszi!
2020. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a háziorvosodat minél előbb, függetlenül attól, hogy a kérdezővel mi lett végül.
2020. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hívtam..és ebben a "csodálatos" rendszerben nem látnak el és nem adnak időpontot sem
2020. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem látnak el? Telefonon elmondták, hogy mit csinálj, nem? Nem csak az az ellátás, ha azt mondják, menj be a rendelőbe.
2020. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Számomra az nem ellátás, hogy nem vizsgálnak meg, nem diagnosztizálnak, és nem tudnak megoldást adni. Telefonon pedig hiába mondják el, nem vagyunk orvosok, ha azok lennénk, nem fordulnánk hozzájuk..
2020. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!