Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a problémám? Tüdőgyul...

Mi lehet a problémám? Tüdőgyulladás, vagy csak valami jelentéktelen légúti megbetegedés?

Figyelt kérdés

Két napja d.u. hirtelen legyengülten éreztem magam, rázott a hideg, fájt mindenem, minimális hőemelkedésem (37,2) volt. Pihentem kb 2 órát, és mindez elmúlt. Aznap éjjel ugyanezen tünetek ismét jelentkeztek, aludni alig tudtam, emellett belázasodtam (38,2). Tegnap reggelre a hőemelkedésem is elmúlt (37), majd ennél már csak alacsonyabb, normál testhőmérsékletet mértem, a hidegrázás és az izomfájdalmak se jelentkeztek újra; viszont úgy éreztem, kissé fáj a torkom, időnként köhögtem, általában jött fel váladék, de nem voltam rekedt.

Ma szintén rendben voltam, sőt a torokfájás is jelentősen csillapodott; helyette viszont nyomást érzek a nyakam alsó, ill. a mellkasom felső részénél. Nem szúr, nem fáj, nincs légszomjam, nem fulladok, csak egyszerűen nyomást érzek levegővételkor. Ez lehet egy kezdődő tüdőgyulladás, vagy más bajom van?



2020. aug. 18. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Telefonon pedig hiába mondják el"

Tehát akkor valamit mégis mondtak, csak nem hallgatsz rájuk?

2020. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A hörgőim gyulladtak be akkor, elég kellemetlennek mondható hörghurutom volt. A mellkasinak nevezett fájdalom pedig valójában szegycsonti fájdalom volt. Megjegyezném, hogy láz/hőemelkedés és hidegrázás csak azon az egy éjszakán jelentkezett, utána az egyáltalán nem volt tapasztalható. Kb 2 hét alatt teljesen meggyógyultam.
2020. szept. 25. 00:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy meggyógyultál, és szerencsére nem volt komoly baj. Engem sajnos nem vizsgálhatnak már meg, csak tesztelhetnek, de reménykedem. Köszi a válaszod!
2020. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!