Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utalhat?

Milyen betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
Már 4-5 hete száraz köhögésem van, emelett néha nehézlégzés. Köhögéscsillapítót szedtem 1 hétig akkor el múlt majd újra elő jött a köhögés. A nehézlégzés hamar elmúlik ha ki megyek a levegőre, bent a szobába szokott lenni. Ez a két tünet inkább esténként jelentkezik, mostanában elég stresszes vagyok emiatt, akár ezért is lehet?

2020. aug. 18. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár reflux is lehet, vagy valamilyen kezdődő tüdőbetegség, de akár valami banális is. Dohányzol?


Menj el a haziorvoshoz!

2020. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, még soha nem dohányoztam, 18 éves fiú vagyok.
2020. aug. 18. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebben a korban inkább pszichogén köhögés, vagy asztma jellemző.


Menj el az orvoshoz, ennyiből nehéz kitalálni! Jobbulást!

2020. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs penész a lakásban? Akár rejtve. Nézz utána alaposan, a penész spórától is lehet hasonló.
2020. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kettő hete festetve lett a szoba, és volt is penész eléggé. Azóta nincsen.
2020. aug. 18. 23:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán akkor a penész az oka. Ha nem múlik rövid időn belül, nem az volt.
2020. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmentem a házi orvoshoz és elküldött allergia vizsgálatra, maga szerint lehet köze allergiához? Mellesleg mostanában elkezdett bedugulni az orrom.
2020. aug. 21. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a teljes kórtörténetet, és vizsgálat nélkül nem tudok mit mondani, ha engem kérdezel. De akár lehet is. Menj el a vizsgálatra, legalább halad az ügy valamilyen irányba. Jobbulást!
2020. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!