Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi a franctól lehet?

Ez mi a franctól lehet?

Figyelt kérdés
Orgazmus közben, amikor ugye szét kéne áradnia a jó érzésnek a testemen, a hátamban olyankor inkább valami kellemetlen szúró érzést érzek, pontosan olyan érzés mint amikor megveszel egy gagyi pólót és szúr mindenhol. Ez mitől lehet? De bármikor előjöhet ez az érzés, nem csak szex közben. Férfi vagyok.

2020. aug. 19. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Neuropátiás "fájdalomra" tippelnék. Ez még nem igazán fájdalom, de az idegek csinálják. Nekem a gerincemen szokott futkosni ilyesmi érzés. Ártalmatlan. Mármint orgazmus közban, sklerózis multiplex betegségben már nem annyira ártalmatlan.
2020. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor szokott, hanem különböző behatásoknál, csak úgy nem.
2020. aug. 19. 16:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg már gondoltam szklerózisra, de azt kizárta a háziorvosom, ő azt mondta, hogy 1 periódus akár több hónapig is eltarthat, az hogy 2 másodpercre zsibbadást érzek a lábamban, az tuti nem az. Akkor lenne baj ha folyamatosan zsibbadna valamim, heteken-hónapokon keresztül. Mert nekem amúgy ilyen fura érzéseim vannak a végtagjaimban, nem féloldalas (kilőve az agyi baj) és nem is szimmetrikus (kilőve elvileg a polineuropátia) szóval fogalmam sincs mi a bajom. Az se biztos hogy ez zsibbadás, picit olyan mintha le lenne tapadva az izom, olyasmi érzés talán. Cukorbeteg se vagyok, nem tudom.
2020. aug. 19. 16:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg egy tünet se igaz rám a szklerózisból, csak ez a zsibbadó akármicsoda.
2020. aug. 19. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az idegek megfeszülése okozza.
2020. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!