Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Foltok test szerte és gyengesé...

Foltok test szerte és gyengeség mitől?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több folt jelenik meg rajtam, zöldes lilástól a barnáig. Nem lehet ütéstől mivel arra emlékeznék, ezek meg olyan helyen vannak, hogy kizárt hogy épp ott vertem volna be. Egy ideig lila színű és olyan 5 forintos méretű aztán elhalványodik de utána máshol megint kijön egy. Karomon is inkább barnás szokott lenni, lábaimon meg lilás színű. Manapság egyre álmosabb, fáradtabb vagyok. Hiába alszok rendesen, reggel kelek és este alszok, ugyan úgy tudnék egész nap aludni. Korábban semmi ilyen nem volt , foltok se voltak. Semmi egyéb betegségem nincs, régebben házi orvosom vashiánnyal diagnosztizált, azóta nem voltam nála, így nem tudom hogy elmúlt em mert más tünetem nem volt. Akkor foltok nem voltak, sima vérvérelből derült ki ami munkához kellett. mit gondoltok? 24L.

2020. aug. 19. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Sürgősen kellene egy labor, mert komoly oka is lehet, persze nem minden esetben. Megmutatnám a háziorvosnak.
2020. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!