Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Történt már olyan valakivel,...

Történt már olyan valakivel, hogy csak 1 lábujja kezdett zsibbadni/érzéketlenné válni? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A 4. ujjamon erzem, mintha zsibbadna és nem erzekelek vele úgy mint a többivel, ilyen meg sosem volt. Valakinek tapasztalat ilyesmivel? Nwgyon ijeszto.

2020. aug. 20. 22:40
 1/4 Arnold901005 ***** válasza:
Nálam rossz vérkeringés és az abból fakadó neuropátia okozza, pár éve nem érzékelnek a nagylábujjak pár ponton. Ez persze nem jelenti, hogy nálad is ez a gond, be is csípődhetett egy ideg. Ha nem javul, gondolom úgyis dokihoz mész, ő majd tudja az okát.
2020. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki, mielőbb kezdd el mert egyhamar nem jutsz el minden vizsgálatra és ha kiderül hogy műteni kell mert lehetséges hogy egy ideg el van csípődve vagy be van szorulva a megduzzadt inak miatt és emiatt egy idő után elfog halni és kihathat az egész lábadra.

Nekem ugyan ez volt a bal kezemnél amit alagút szindrómának hívtak és bizony műteni kellett, mert én nem foglalkoztam a kisujjammal hogy az zsibbadt csak akkor amikor már az egész kezemen éreztem egyre sűrűbben meg azt hogy nem érzek vele jóformán semmit. Ha megfogtam valamit nem éreztem hogy fogom. Akkor nekem is 3 hónapig tellett mire minden vizsgálat megvolt és tudták a pontos okát ennek ami miatt már megtudták szervezni a műtétet hogy mit is csináljanak pontosan. A műtét gyorsan ment helyi érzéstelenítéssel, reggel bementem, és este már otthon voltam.

2020. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2020. aug. 21. 09:20
 4/4 leander1967 válasza:
Valószínű Morton Neuróma én is evvel szenvedek
2021. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!