Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet mellkasi fájdalmam?

Mitől lehet mellkasi fájdalmam?

Figyelt kérdés

Már 2 napja fáj/ ég a mellkasom ésehhez még társul az hogy zsibbad a bal kezem,nem folyamatosan hanem minden nap kb.pár percig

Ma is fájt a mellkasom és zsibbadt a bal kezem meg az ujjaim..a mellkasi fájdalom pár perc után elmúlt de még mindig zsibbad a kezem..

Ez mitől lehet?



2020. aug. 20. 23:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Félek hogy valami bajom van:(

És már többször is voltak pánikrohamaim de ez most nem olyan,mert nincs halálfélelmem

2020. aug. 20. 23:38
 2/14 anonim ***** válasza:
Halálfélelem nélkül is lehet pánikroham. De azért a helyedben kivizsgáltatnám magam. A háziorvosod küldjön el legalább kardiológiára.
2020. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem szívinfarktus ugye?:(

Kezdek egyre jobban pánikolni:(

Így aludni se tudok:(

Meg most olvastam a szívinfarktus tüneteit és párat észleltem magamon és parázok:((

2020. aug. 21. 00:07
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Lakatos Ármándu bicskájától
2020. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csináltam én is. Pár perc leforgása alatt "volt" infarktusom, szívizomgyulladásom meg még pár dolog, amit találtam a tüneteimre. Aztán később a kardiológus megnyugtatott, hogy nincs semmi baja a szívemnek. Nyugalom. De amint lehet, nézesd meg magad tényleg. :)
2020. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Megnézetném csak a szüleim nem akarnak elvinni orvoshoz mert a pánikra fogják:(

Most se merek nekik szólni mert már alszanak és mérgesek ha felkeltem őket:(

És a mellkasom meg újra elkezdett fájni:(

2020. aug. 21. 00:30
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy most mindenki hülyének néz de itt pánikolok és sírok meg remegek és fslek hogy a kővetkező perce meghalok:((
2020. aug. 21. 00:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Erőltesd. Olyan nincs, hogy rosszul vagy és nem visznek orvoshoz. Nekem először a háziorvos azt mondta pánik, nehezen akart beutalni kardiológiára, hetek teltek el az első tüneteim és a beutalás között. A kardiológus pedig ki volt akadva, hogy a háziorvos hogy merte vizsgálatok nélkül megállapítani a pánikot, és akadályozni a további vizsgálatokat, amikor ennek az a rendje, hogy legyen előbb kizárva a szervi probléma, mert tényleg nem lehet tudni... Szóval tulajdonképpen a kardiológusom üzeni a szüleidnek, hogy ne szórakozzanak már.


Egyébként tényleg nyugodj meg, sokkal valószínűbb a pánik, mint hogy bármi komolyabb bajod legyen. Próbáld meg valamivel elterelni a figyelmed, nézz valamit, ami érdekel vagy mozogj egy picit.

2020. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen csak a szüleimnek épp elég bajuk van a pánikoló gyerekük nélkül akivel orvoshoz rohangálnak mivel van 2 kisebb tesóm is.

Meg még szólni se mertem nekik mivel már alszanak hogy mi a bajom meg amúgy se hinnének nekem csak a pánikra fognák:((

2020. aug. 21. 01:00
 10/14 anonim ***** válasza:

De szülőként ez a dolguk, akármennyi bajuk is van, a gyerekük egészsége prioritás kell legyen. De ha nagyon nem megy, akkor valami más rokon elvihetne, vagy ha elég idős vagy hozzá, akkor egyedül is megpróbálhatnád. Tényleg nem játék, még akkor sem, ha nagy valószínűséggel pánik.


Most csak próbálj meg megnyugodni, tényleg tereld el a figyelmed, és figyelj a légzésedre, igyál vizet stb. Nekem a legrosszabb az volt, ha ülve/fekve maradtam, érezhetően segített, ha felkeltem és kicsit átmozgattam magam. Kitartás. :(

2020. aug. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!