Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vagyok mostanában...

Mitől vagyok mostanában nagyon álmos és fáradt?

Figyelt kérdés
Most is azért keltem csak fel mert tudom hogy ez igy sok. De tudnék még aludni érzem. Hetek óta van ez, egész nap álmos vagyok. Felkelek azt egész nap ilyen szédült vagyok. Más tünet ezen kívül a bordafájás, mintha mind2 oldalam bordái fájna, soha nem fájt ott. Aztán a foltok, karomon és lábaimon gyakorik a lilás és barnás foltok amik eltünnek de újra megjelennek. Elég nagyok néha és csúnyák. Nem verem be magam ennyiszer. Azt hiszem orvos kéne majd de adddig is szerintetek mitől van ez? Régebben vashiányom volt nem tudom azóta elmult e de lehet nem? 23L

2020. aug. 21. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, nézesd meg a vashiányt. Nem tudom hogy miket eszel, sportolsz-e, de ha nem akkor legalább is szerintem az miatt is lehet hogy álmos és fáradt vagy egésznap. A lilás barnás foltok gondolom a vashiány miatt lehet, de amúgy nem a striákra gondolsz? Az hizás-fogyás miatt is előjöhet. Ha még tanulsz, és szeptemberbe minden újra beindul, jobban leszel. És C,D vitamint ajánlok, szerintem mindenki szed.
2020. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem suli már munka de az sincs jelenleg :(
2020. aug. 21. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
A könyöktáji lilás és barnás foltok a vastagbél gyulladásos érintettségére utalnak. Bal könyök a fel-, a jobb könyök a leszálló ágra.
2020. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!