Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában mindig fáradt...

Mostanában mindig fáradt vagyok és álmos akármennyit alszom. Miért lehet ez? A túl sok stressz lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteget idegeskedek és stresszelek. Étvágyam se nagyon van. Lehet összefüggés? 15 éves vagyok.

2012. jún. 20. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, igen. Miért vagy ideges?
2012. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panka08 ***** válasza:
Vegyél Magne B6-ot, jót tesz ha stresszes vagy. A stressz kivonja a magnéziumot a szervezetből, s attól bizony lehetsz igen fáradékony. 30L
2012. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben nagyon szépen köszönöm:)
2012. júl. 4. 23:01
 4/4 nyooko válasza:

A túl sok alvástól is lehetsz fáradt, nem jó ha túl sokat alszol, próbálj meg kevesebbet aludni.pl 6-7 óra.


Ez meg amúgy úgy hangzik h kezdesz depressziós lenni és az nem jó...Szerintem gyorsan keresd meg az okát és szüntesd meg magad.Vagy


mielőbb menj el pszihológushoz.


Mert nekem is vhogy így kezdődött.Nem volt étvágyam, nem ittam, egésznap játszottam.Már annyira nem bírtam hogy el akartam távolodni a valóságtól, durva tudom.)és ilyen zombi lettem, pár hónap alatt nekem végem volt, agorafóbiás lettem.egy zombi.A sokáigtartó stressz után jön a depresszió, pánikbetegség aztán a szövődmények (bár az én gondom gyerekkori és azóta stresszelek...)


Szóval választhatod azt hogy meghagyod magadnak a stresszt és elzárod (akkor ugye mégrosszabb lesz egy idő után) vagy szembenézel vele egymagad (ha van annyi lelkierőd)vagy kérsz segítséget havertól/családtól (bár ők nem biztos hogy tudnak segíteni) vagy pszihológustól (sztem ez kéne).


remélem segítettem 19/L

2012. szept. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!