Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudom magam egyensúl...

Miért nem tudom magam egyensúlyban tartani?

Figyelt kérdés
Mostanában feltűnt, hogy mikor egyhelyben állok és épp ruhát veszek akkor elkezdek dőlni le az egyik oldalra. Mintha kiesne az egyensúlyom. Ilyen többször is volt, mikor csak úgy jártam a szobámban. Egyszerűen nem tudtam megmaradni a lábamon, dőltem oldalra. Ilyen nem volt règebben. Egyszer volt hogy nagyon szédültem és forgott velem a szoba meg minden akkor még rosszab egyensúly érzetem volt, akkor lehet ilyen Bppv vagy mi volt (akinek van az tudja miről beszélel). Mitől lehet ez nálam? Nem tudok egyhelyben megmaradni mert összecsuklil a lában és eldőlök. Midnennap van ez manapság. 23L nem fogxasztok gyogyszert, alkoholt mielőtt kérdeznétek. Semmi bajom nem votl eddig

2020. aug. 23. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb kérj neurológiára beutalót a háziorvostól, vagy ha rádjön egy rosszullét, ajànlom a sürgősségit. Ez azért több, mint bppv.
2020. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi. De szerinted mi lehet? Igaz nem rosszullet csak ez az egyebsulyveszzes van mostanaban, mas nem.
2020. aug. 23. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sok minden lehet. Ha iszol elég vizet, rendben a vérnyomásod és a vércukorszinted, lehet a belső fül betegsége mellett agytörzsi, kisagyi károsodás is.
2020. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ajajj az nem túljo. rendesen iszok, vérnyomás általában rendbenvan, vércukor az passz ..belso ful tényleg lehet.
2020. aug. 23. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!