Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges valamilyen fajta...

Lehetséges valamilyen fajta edzéssel egyensúlyban tartani, hogy a fenekem formásabb, nagyobb lehessen a hasam meg laposabb?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok 162 cm és 53 kg. A hasm sosem volt teljesen lapos és ezzel a mai napig nem tudtam megbarátkozni. Mostanában nem mindig van étvágyam, ez a súlyomon nem látszódott meg, viszont a fenekem laposabb lett. Eddig sem edzettem kitartóan sajnos, de most el vagyok keseredve mert ilyen lapos még sosem volt.


Van valami féle módszer arra, hogy hízzak a fenekemre is, de a hasam ekkora maradjon vagy lapos lehessen?

Esetleg ha hasra edzenék de elég sokat ennék?

Egyébként akármit eszek és kb akármennyit amennyit tudok (nem tudok annyira sokat) nem lesz màr ettől nagyobb a hasam..

Tudom nincs helyi fogyás nem is erre gondolok. Csak kordában lehetne valahogy ezt tartani?


Van olyan edzésforma amit ilyen problémára tudnátok ajánlani?


Köszönöm!! :)



2018. dec. 10. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A feneked nem a kajàtól, hanem az edzèstöl lesz kerekebb, nagyobb. Guggolj, ha megy sajàt testsûllyal akkor lehet fokozatosan egyre nagyobb sùlyall, csinàlj mellè kitörèseket. Ellenben a hasad sajnos nem a felülèsektöl, hanem a megfelelö diétàtól lesz lapudabb, az a testzsirszàzalèktól függ.
2018. dec. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem lapos hasban gondolkodnék lányként,hanem izmot kellene rád pakolni.Gyakorlatilag az összes nőre igaz ez.

Gondolom lesznek olyanok ,akik majd azt írják guggolj sokat,de az édes kevés lesz mivel biztosan rosszul fogod csinálni.Szinte népbetegség számba megy,hogy egyszerűen nem használják az emberek a fenék izmaikat a sok ülés miatt.

Ezeket az alvó izmokat kellene elsőnek bekapcsolni,de a guggolással nem fog menni mivel az egy összetett gyakorlat.Elsőnek az izmokat kell megtanulni használni,aktiválni.

Általában kimondottan rehabilitációs gyakorlatokat ajánlanak erre.

Utána azt sem ártana megnézni,hogy milyen egyéb problémáid lehetnek.

Amikor megtörtént egy alapozás nem ártana a kajádat rendbe tenni és elkezdeni az edzés következő fázisát ,aminek a célja ,hogy izom kerüljön rád.Itt a jó táplálkozási stratégia és a jól összerakott edzés kettőse fog látványos eredményeket összehozni.

Azzal is jó lenne tisztában lenni,hogy mit eszel ,mert a csoki,chips,fánk zabálástól nem fog egy gramm izom sem rád menni.

2018. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!