Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A cushing szindroma halalos?

A cushing szindroma halalos?

Figyelt kérdés
Csak akkor halalos ha van daganat? Mert ugye az ritkan elo fordul de daganat nelkul halalos e?
2020. aug. 24. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Okozhat problémát, de kifejezetten halálosnak nem nevezném + nagyon ritka.
2020. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetseges hogy az vagyoo mert nekem is vannak striaim, fogyni nem tudok, barna a hajlatoknal a borom, es meg vannak a karomon a hatamon kiutesek ilyen piros pottyok, es nekem is voros az arcom nem durvan..de az azert.. szerinted?
2020. aug. 24. 13:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helytelen irasert tegnap ota remegek
2020. aug. 24. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szedsz valami gyógyszert, ami kihozhatta?
2020. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aszmás vagyok.. csak a pumpám. Ennyi. Viszont apukam es a noverem is pajzsmirigyes.
2020. aug. 24. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csináltass egy labort, menj el orvoshoz. Ha nem gyógyszer okozza egy tényleg BAROMI RITKA dolog és még akkor sem mondanám halálosnak, szóval ne aggódj. De ha ennyire zavar, orvos.
2020. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom.. lehet hogy ha egy ritka dolog nincs is baj csak van egy ket hasonlo tunete, pl olyanokat is ir tunetkent csontfajdalom, hajhullas, fokozott szorzet..ezekbol egy sem igaz ram. Koszi a segitseget.
2020. aug. 24. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!