Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez csak a stressz miatt volt?

Ez csak a stressz miatt volt?

Figyelt kérdés

Kórházban voltam 1 hetet, és ez alatt semmit se ettem. Próbáltam de le sem bírtam nyelni a kaját. A vérnyomásom is magas volt, pulzus 130-140. Az utolsó napokban tudtam enni egy keveset, szerintem mert kaptam szobatarsat akivel nagyon jóba lettem, egesz nap és éjjel röhögtünk így kicsit feloldódtam.

Tudtam hogy semmi komoly baj nem lesz, próbáltam elterelni a figyelmem és nyugatni magam de a tudatalattim nem hagyta.

Ugye csak az idegesség miatt volt? Nem vagyok túl ideges típus és nagyon aggaszt, sose volt még ilyen.

Ha valaki esetleg egészségügyben dolgozik vagy jártas benne elmondaná hogy tudnám kezelni ezt legközelebb? Kell még bemennem a kórházba.



2020. aug. 24. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt mikor kórházban voltam :(
2020. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az már elég jó, ha tudatosul benned, hogy csak a stressz okozta.
2020. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem enyhe nyugtato kellene, ha tobb napja nincs etvagy.

Az etvagygerjeszto tabletta az utolso mentsvar. Idegrendszeren keresztul hat, de gyerekkori szorongas miatt en is, betegseg miatt macska is kapott, es oriasi zabalas mellett iszonyu feszultseget okozott.

Amugy a felismeres, tudatositas mar lepes. Ha van jo rejtvenyujsagod, a fuledben erdekes radiomusor vagy nyugtato zene, jobb lehet.

2020. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!