Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egész nap WC-re kell mennem....

Őúáűéő kérdése:

Egész nap WC-re kell mennem. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Elmegyek mosdóba, a székletem teljesen normális, miután végeztem rá 30 perce megint érzem odalent hogy mennem kell, és ezt egész nap érzem. Általában akkor van ez az érzés amikor leülök, ha sétálok vagy állok akkor semmi gond. Mi okozhatja ezt?

2020. aug. 25. 23:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
A székelési ingert a végbél falának feszülése okozza. Ennek oka akár aranyér, de daganat is lehet. Menj el orvoshoz mindenképp.
2020. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Ha ez csak ma van, akkor teljesen normális. Hány éves vagy?
2020. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2020. aug. 25. 23:56
 4/36 anonim ***** válasza:
És ez csak ma van? Ez a fontosabb dolog.
2020. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Fú nem is tudom pontosan talán 2 napja van de nem emlékszek pontosan
2020. aug. 25. 23:59
 6/36 anonim ***** válasza:
2 nap semmi, el fog múlni valószínűleg, lehet valami megviselte az emésztésed. Gondolkodj azon, hogy mit ettél mostanság, lehet van valami ételintoleranciád, de ilyen spontán is kialakulhat stressz meg 1000 más dolog miatt.
2020. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Sokat stresszelek, mindenre rá tudok stresszelni, ezt hogy mondtad hogy lehet problémám nagyon ideges lettem. És egyébként egy orvos hogy tud megvizsgálni? Odalent kell megneznie? És nagyon kellemetlen?
2020. aug. 26. 00:05
 8/36 anonim ***** válasza:

"ezt hogy mondtad hogy lehet problémám nagyon ideges lettem." Mit mondtam? :D Ne idegeskedj a semmin xD

Orvos pedig nem fog nagyon megvizsgálni ennyi tünetből, hogy két napja kicsit fura a székelési szokásod. Csökkentsd a stresszt, ennyit tehetsz.

És igen, az ilyen vizsgálatok nem kellemesek, ezért nem is fog megnézni egy 17 évest, max indokolt esetben.

2020. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
És mennyi idő múlva menjek orvoshoz? Mármint ha mennyi ideig nem múlik el ez a dolog?
2020. aug. 26. 00:11
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem vagyok orvos, de látom, hogy ez téged nem hagy nyugodni, kicsit hipochondernek érezlek. Mondjuk ha a héten nem múlik el, akkor elballagsz a háziorvoshoz és rákérdezel. Ő úgysem tud speckó vizsgálatokat csinálni, legfeljebb elmagyarázza, hogy miért nem kell felni és megnyugszol. Ha pedig indokoltnak látja, amit kizártnak tartok, akkor meg beutal valahová.

Azért reagálok ebben a témában, mert nekem elég erős tapasztalatom van a bélrendszer témában. Nálam volt, hogy hónapokig!!! minden egyes wc-nél hát szinte csak vért láttam, na ott indokolt volt a kivizsgálás, de mint látod, még én is élek :D

2020. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!