Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez koronavírus lehet, igaz?

Ez koronavírus lehet, igaz?

Figyelt kérdés

Nincs a környezetemben igazolt koronás, de nagyon sok helyen voltam az elmúlt időben, rendezvények, éttermek stb. Kb 0 óvintézkedéssel. Maszk volt rajtam, ahol kötelező volt, de nyilván éttermekben meg egyéb rendezvényeken senkin nincs maszk. Őszintén szólva a kézmosást, fertőtlenítést sem vittem túlzásba.

A tüneteim a következők: nagyon nagyon minimális torokfájás volt pár napja (ez azért fura, mert mindig jelentős torokfájásom van, ha megfázok), de ez egyből àtment hőemelkedésbe. Egész nap vagy túl melegem van, vagy ráz a hideg. Ez 3 napja megy így. Fájnak a szemeim, alig tudom forgatni őket. Ma pedig szárazon elkezdtem köhögni. Ezek tipikus korona-tünetek, ugye? Mondjuk sok hideget is ittam mostanában meg légkondicionált helyeken is voltam, de én csak ritkán szoktam megfázni, nyáron szinte soha és olyankor is csak torokfájás, orrfolyás szokott lenni, láz szinte soha. Most viszont nincsenek nàthás tüneteim, csak köhögés meg láz. Felhívjam az orvosomat, hogy lehet tesztelni kellene?



#koronavírus #eztjólelbaltáztam
2020. aug. 26. 20:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amit még hozzátennék, hogy egy 5-6 napja hasmenésem is volt, bár mondjuk az alapvetően nem ritka nálam, érzékeny a gyomrom, de most az elmúlt néhány hétben fennállt ez a hasmenéses dolog, hol elmúlt, hol előjött. Most elmúlt, viszont a helyére jött ez a láz.
2020. aug. 26. 20:23
 2/15 A kérdező kommentje:
Gyenge eddig nem voltam, de szerintem az is bekövetkezik lassan. Félek, mert alapvetően magas a vérnyomásom, pulzusom, így lehet veszélyeztetett vagyok.
2020. aug. 26. 20:25
 3/15 anonim ***** válasza:

Beszélj holnap az orvosoddal, és kérd, hogy kíméletlenül mondja meg neked a valóságot, ne hallgasson, és hogy mit szedj-mit javasol..


Ezt meg nézd meg:


https://www.youtube.com/watch?v=Urgf70EJSPs

2020. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez egymillió más dolog is lehet. Még mindig nem csak a korona létezik. De az is lehet. Az orvos majd eligazít.
2020. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezer más, komolyabb dolog lehet.

A koronavírust 99%, hogy észre sem vennéd.

2020. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Holnap telefonon hívd fel a háziorvosodat.
2020. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Komolyabb??? De jó.😀megnyugató😀

Holnap meglátom hogy leszek, aztán felhívom az orvosom. Fura ez az egész, hogy csak láz meg egy kis köhögés.

2020. aug. 26. 20:46
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Sima megfázás is lehet.
2020. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Lehet korona meg lehet 1000 más.
2020. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Most is csak magadert izgulsz. Ugyes voltal.
2020. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!