Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasnyálmirigy cysta ??

Tündi0212 kérdése:

Hasnyálmirigy cysta ??

Figyelt kérdés
Valakinek volt már hasnyálmirigy cysta? Nekem tegnap derült ki 12 éve vese fajdalom miatt mentem urologushoz köveim vannak de ez nem okoz ilyen fajdalmat azt mondta az orvos mr vizsgalat történt és hasnyálmirigyen cystat talaltak 4 cm es atküldött sebészhez mivel nem tudja milyen cysta mr vizsgalaton 3 db cysta lehetőséget soroltak fel penteken megyek sebeszhez aki megmondja. Nekem a jobb oldalom vese tájekon bordaìv alatt fáj urologus szerint a hasnyálmirigy bal oldalon szokott fajni. Hogyan kezeltek a cystát?
2020. aug. 26. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A vesekő miatti fájdalom olyan szörnyű tud lenni, mint kevés más dolog, láttam már néhány ilyen beteget.


Tisztázzuk ezeket a fájdalom helyeket. Jobb bordaív alatt leginkább máj, epehólyag, de hasnyálmirigy is fájhat ott, jobb oldalon vese tájékon a veséd fáj. Bal bordaív alatt szintén lehet hasnyálmirigy, gyomor, lép.

2020. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Édesanyámnál ugyan ezt írták,hogy hasnyálmirigy cystája van,5 cm-es.tükrözték,mintát vettek belőle,kiderül rosszinulatú daganat:( remélem neked minden jó lesz.fogyni nem fogytál?
2020. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!