Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy vadonatúj...

Lehetséges, hogy vadonatúj hőmérő nem mutatja ki a lázat?

Figyelt kérdés

2 napja néha úgy érzem meggyulladok, utána meg ráz a hideg. Fejem is forró. Teljesen biztos voltam benne, hogy lázas vagyok, hát csak érzi az ember, hogy magasabb a hőmérséklete.

Van itthon egy vadonatúj, digitális lázmérő (biztos, hogy nem volt még használva, fólia is rajta volt) és már 2 napja folyamatosan 36.4 körüli hőt mutat, bárhányszor mérem. Egyetlen egyszer mutatott 37.0-át. (Előtte 5 perccel meg 36.3-at) Szerintetek elromlott? Teljesen új, fiókban volt, nem volt leejtve meg semmi. Vagy lehetséges, hogy csak lázasnak érzem magam, de nem vagyok az?



2020. aug. 26. 22:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Hónaljnál mérem, azt elfelejtettem kiírni. Szájban kellene inkább?
2020. aug. 26. 22:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Csipogaskor kiveszed?
2020. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. Nem akkor kellene?
2020. aug. 26. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Digitális nekem 36 fölé soha nem ment, a régi lázmérővel viszont 37 volt, 3 digitálisát dobtam ki.
2020. aug. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, tovább kell hagyni

En szoktam minimum 5 percig

2020. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem bízom a digitális hőmérőkben. Nekem van hagyományos és digitális is, az utóbbi mindig kevesebbet mutat, mint a higanyos, van, hogy egy teljes celsiussal is. Egyébként nekem még úgy tanították, hogy 8-10 percig kell mérni.
2020. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!