Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxtól lehet hányingerem...

Refluxtól lehet hányingerem és mehet a hasam vagy ez valami vírus?

Figyelt kérdés

Refluxom van ettől mehet a hasam meg lehet hányingerem?

Koronavírusom biztos nincs mert eggyik tünetet sem produkálom viszont reggel óta 2× ment a hasam és hányingerem van..ettem egy piritóst de a hányinger ugyanúgy megmaradt úgyhogy nem tudom hogy reflux-e mert nem üres a gxomrom..

Mit tegyek hogy elmúljon a hányinger?



2020. aug. 28. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen tüneteim voltak/vannak. Kedden kezdődött, napi 4-5 hasmenéssel, gyomorszáj környéki fájdalommal és enyhe hányingerrel.

Tegnap az orvos írt fel egy só- és elektrolitpótló port, amit vízben feloldva kell meginni, plusz Lopedium kapszulát (hasfogó).

Illetve a gyógyszertárban azt mondták, hogy most van valami hasmenéses vírus.

2020. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Független a kettő.

Szerezz be egy normális multivitamint, és azt szedd. De ne csak most, hanem folyamatosan. Én 3 éve szedem, azóta még az orrom sem folyt egyszer sem, volt hogy mindenki beteg volt körülöttem de úgy se kaptam el semmit. Szóval jó dolog szerintem.

2020. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sok savtól lehet hányingered.
2020. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!