Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van okom aggódni a vérképem...

Van okom aggódni a vérképem miatt?

Figyelt kérdés
Vérképre megyek nemsokára, sajnos régen voltam, 5 éve, ott már volt eltérés a cukromba, akkor nem törődtem vele, most már cukorbeteg lehetek
2020. aug. 30. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani előre, lehet, hogy az eltérés akkor csak időleges volt.
2020. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A helyesírásodban van igen nagy eltérés. Azzal kéne kezdeni valamit.

5 évig nem foglalkoztál vele, akkor most miért aggódsz? Nem változik semmi max papírod is lesz róla, ha valami nincs rendben. De ahogy ezt itt előadtad "vérképre megyek" :D Vérvételre mész te szerencsétlen, nem vérképre. Szerintem semmi bajod nem volt, csak nem sikerült értelmezni a leletet. Tanulj meg magyarul, sokkal könnyebb lesz az élet. :D

2020. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6.4 volt az éhomi cukor
2020. aug. 30. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy 5 éve mi volt az ma már teljesen mindegy. Ha most is rossz lesz meg nem aggódni kell, hanem kezeltetni ha akarsz lábakat hosszútávon meg látni is.
2020. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. mindenki ezzel riogatnak, közben kb a cukorbetegek 5 százalékának lesz ilyen súlyos szövődmény, általában max kicsivel gyengébben látnak vagy látótér kiesés lesz amivel még bőven jól élsz
2020. aug. 30. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor minek mész vérvetelre? Nem értem. Unatkozol?
2020. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!