Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik pontosan a Covid...

Mi történik pontosan a Covid kontaktokkal ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudna valaki válaszolni, akinek van személyes tapasztalata? Tehát, ha igazoltan fertőzött személy megjelöl, mint kontaktot, mi történik pontosan utána? A tesztig önkéntes karantén van, vagy rögtön piros matrica? Ha az első teszt negatív, el lehet hagyni a karantént, vagy csak a 2. után? Esetleg akkor se, meg kell várni a 2 hetet?

2020. aug. 31. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem történik. Nem vizsgálnak kontaktokat, mert az túl sok meló vele. Ezt világosan elmondták már korábban. Ameddig napi 2-3 új fertőzött volt, akkor foglalkoztak vele, de napi több száz esetnél már sz.rnak rá magasról.
2020. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én még pár napja is úgy hallottam, hogy le kellett adni a kontakt listát. Akkor az már nincs?
2020. aug. 31. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Leadni le kell, de nem csinálnak vele semmit.
2020. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem férjem volt kontakt, felhívták, felvették az adatit, de ezen kívül semmit nem csináltak. Nem volt se teszt, se korlatozás.
2020. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerosomnek pozitiv a tesztje. Meg is jelolt engem mint kontaktot. Tegnap valaki fel is hivott, de ismeretlen szamrol, en pedig eppen aludtam. Azota nem keresett senki.
2020. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 ez most komoly? Nem ugy van, ha megkeresnek, ingyenes a teszt?
2020. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6

Nem. Ha megkeresnek akkor annyit mondanak hogy ha tüneteid vannak hívd fel a haziorvosod. Akkor jön egy mentős és elpattint pár selejtes kínai tesztet. Az ingyen van.

2020. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez csodás. Aztán csodálkozunk, hogy ilyen kevés a fertőzött nálunk.
2020. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!