Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor lesz újból karantén?

Mikor lesz újból karantén?

Figyelt kérdés
Mivel még mindig tombol a járvány, és nem nagyon fog magától megszünni, ráadásul a tanév is normálisan kezdődik, így mégtöbb esély van megfertőződni, én személy szerint egy kicsit félek a járvány elkapása miatt. És szerintem ez egy elég rossz döntés volt a kormánytól, hogy az évet normál keretek között indítják. Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek, mikor is fog megkezdődni a karantén, avagy a digitális oktatás. Erre várok tippeket, véleményeket vagy esetleg biztosabb infókat.

2020. aug. 31. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
79%

Ahol elso ket hetben lesz beteg gyerek es kiderul koronavirusos ott nagyin gyorsan eloszor az aditt osztalyt vagy epuletreszt kuldik digitalis tanrendbe de szerintem az intenziv osztalyoknak kellene megteknie mire ujra bezarjak a sulikat. Egyszeruen nem tudnak ennyit otthon maradni a szulok es a nem szulok se. Igy amig nem lesz nagyon nagyon rissz a helyzet addig nem lesz kijarasi korlatozas. Vegyel fol maszkot ahop kell, de akar ott is ahol nem. Es kezmosas kezmosas kezmosas. Betegen sehova ne menj, mas beteget kuldj haza vagy keruld el oket messzirol. Mast nem tehetsz.

Eus ismeros novemberi zarast jovendolt. De ok se josok.

2020. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
61%
Kijárási korlátozás volt... és Magyarországon az “első hullámban” sem tombolt semmiféle járvány, most meg pláne nem.
2020. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!

Köszi válaszod, remélem hamarabb bekövetkezik, mint november. Még annyival kiegészíteném a kérdésem, hogy ebben az évben/tanévben biztos lesz karantén (kijárási korlátozás)?

2020. aug. 31. 22:25
 4/79 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Az adatok mást mutatnak, de persze átlag ember nem tudja megmondani, hogy most tényleg van-e vírus vagy nincs. Itt csak hihetünk benne vagy sem. Az nyilván többet tud, aki ilyen téren dolgozik (kutató, orvos... stb.). Engem igaázból csak az érdekel, hogy lesz kijárási korlátozás vagy sem, mert egyáltalán nem szeretnék suliba járni. Kicsit gyerekesen hangzik, de megszoktam ezt az 5 hónapot iskola nélkül.

2020. aug. 31. 22:32
 5/79 anonim ***** válasza:
69%
Nem mondtam, hogy nincs vírus... tomboló jàrvány viszont nincs
2020. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
33%

Szóval te nem az egészséged miatt aggódsz, hanem lógni akarsz...grat!

Majd ha 30 évesen csövezel egy bérlakásban sokadmagaddal és hó közepén már kajára sincs, gondoj vissza arra, hogy Te NEM akartál iskolába járni.

2020. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, most eléggé felnyitottad a szememet, így a kérdésem értelmetlenné vált, szóval törlöm is, ja és megköszönöm a segítséged.
2020. aug. 31. 22:53
 8/79 anonim ***** válasza:
35%

Mit vinnyogsz ķérdező?? Szánalmas...

Jaj nem akarok iskolába menni. De menni kell és kész.

Majd dolgozni se akarsz menni?!! Ott elmondom nem lesz olyan ,hogy 5hónapot otthon csücsülsz...

Jó ha lesz 1heted egész évbe.


Ja és remélem nem lesz megint kijárási korlátozás. Elég szar . Majd ha te is felnőssz agyilag ,rájössz hogy nem jó a kijárási korlátozás majd ha a munkád és a megélhetésed lesz a tét majd rájössz...

2020. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
35%
Már megint egy iskolásgyerek, aki megszokta a semmittevést, meg hogy tanulás címén elég böfögnie 2-3 mondatot online. Volt egypár ilyen kérdés az elmúlt fél évben.
2020. szept. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában nem hiszem, hacsaknem több tízezer fertőzött fog lenni az országban, de az "állítólagos" adatok szerint nézzük, akkor a többi országokhoz képest, még mindig kedvezőek az adatok. Ez még nem járványtombolás. Attól még nagyon messze vagyunk.

Szerintem, ha újból lesznek szigorítások, akkor először hibridtanítási módszert fognak alkalmazni a felsős iskoláknál (5-12. osztályig).

Jelenleg Magyarország nem áll ennél a vészhelyzetnél. Még várni kell pár hetet, hogy megláthassuk a különbségeket.

2020. szept. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!