Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szétrobban a fejem és megsüket...

Szétrobban a fejem és megsüketít a fülzúgás?

Figyelt kérdés
Tegnap délután elkezdett fájni a fejem. Egész nap fájt, a gyógyszer sem hatott. Gyengének és esetlennek érzem magam. A szemem elveszti a fókuszt, semmire nem tudok figyelni. Egész estig fájt, majd sípolni kezdett a fülem, alig tudtam elaludni. Reggel ismét fejfájással ébredtem. Ma is egésznap fájt, 2 ibuprofen hatóanyagú gyógyszert is bevettem, de semmi. Máskor is gyakran fájt, de inkább csak kialvatlanság vagy túlzott koncentrációigényes tevékenységeknél. Sokszor random elkap a rosszullét is. 2 napja voltam szemorvosnál, nem szemészeti eredetű. Hétfőn megyek neurológushoz, de addig is mit kezdjek magammal? Úgy érzem megőrülök. Dolgozni sem tudok így.
2020. szept. 2. 15:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy 1 hónapja már gondok vannak a jobb szememmel, kellemetlen érzés van benne, de az sem szemészeti eredetű a doki szerint. 1-2 liter vizet iszok naponta és a vérnyomásom inkább alacsony mint magas.
2020. szept. 2. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!