Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért lehet meghülyíteni a...

Miért lehet meghülyíteni a népet ilyen ''350 fertőzőtt - 3 krónikus idős beteg elhunyt'' hírekkel? Hogy létezik, hogy ilyen semmi dologtól ennyire összecsinálja magát a nép?

Figyelt kérdés
Most csak kiemeltem egyet a sokból példának, de én max akkor tudnám ezt komolyan venni, ha ez a 350 fertőzött mondjuk 30 halottal járna aminek az 1/3-a fiatal és semmi baja nem volt. Aki ebbe belehal az már úgyis a halál küszöbén állt, ez meg csak átsegítette. Csak szerintem túl gyáva és érzékeny az emberiség?

2020. szept. 2. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem egy spanyolnátha az tény, viszont jön a tél, érdemes figyelni erre a szarra, az influenzával együtt - amire legalább létezik oltás - érdekes bulit csinálhat.
2020. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos nagyon felfújta a média, és mindenki bepánikolt. Oké, hogy létezik a vírus, de még rengeteg féle más betegség is, csak most ez van felkapva.
2020. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként én olyan szívesen szabadjára engedném az egészet. Úgy, hogy tényleg nulla korlátozás, mindenki azt csinál, amit akar és megnézném ezt a telet. Csak, mert érdekel, hogy valójában kinek van igaza. Azoknak, akik nem tartják veszélyesnek vagy sem. Oké, ez nem fog megtörténni, de komolyan meglesném.
2020. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz annyi lenne,hogy egy normális emberben (értelmi és érzelmi intelligemcia IS) bizony megtalálható ez a viselkedési forma. Azaz,óvatos,elővigyázatos,előrelátó stb...Nem összefossa magát,hanem van annyira értelmes,hogy nem köp fel majd áll alá "úgysincs vírus,lenyalom a wc ülőket idióta fiatal gyerek esete" Emlékszünk erre a hülye gyerekre ugye?Meg a többire is akik így elkapták aztán hattyú halála színdarab kezdődött,annyira szarul voltak.
2020. szept. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!