Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírusos lettem?

Koronavírusos lettem?

Figyelt kérdés
Ma reggel 6 órakor ébresztett fel anyukám, akkor nem volt torokfájásom. De aztan vissza aludtam, mert fájt a hasam a tegnapi össze-vissza evéstől. Anyum elengedte, h maradjak pihenni, viszont amikor később felkeltem, akkor éreztem h a torkom elkezdett fájni. Nagyon megijedtem, h hogyhogy hirtelen fájni kezdett...Eroltettem a köhögést, és eléggé fura hangja volt, szóval elkezdtem pánikolni, h elkaptam koronavírust.....17/L

2020. szept. 3. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Panikolj tovább nyugodtan.
2020. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Nekem is fáj de amúgy a torokfájás nem igazán jellemző rá legfeljebb melléktünetként de csak így önmagában nem, szóval nem valószínű, egyébként sem kell félni koronavírustól mert a te esetedben egy sima influenzával érne fel vagy még annyival sem, annyi hogy idős vagy beteg rokonokkal nem találkozhatnál meg karantén
2020. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem beképzeled.
2020. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Hipochondria
2020. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező valószínű.
2020. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kizárt de nem is valószínű.

Torokcukor, szedj c-vitamint (amúgy se árt, en folyton szedek, amellett egészségesen étkezem, egy évben 1x van egy kis nátham ennyi), pihenj, igyál esetleg egy kamillateat vagy csipkebogyót vagy valamit. Pár nap és valszeg jobban leszel, ha nem hívd fel az orvosod.

2020. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!