Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért hat rám sokkal erősebben...

Miért hat rám sokkal erősebben az ecstasy, mint másokra?

Figyelt kérdés

Életemben amikor eloszor kiprobaltam csak egy negyedet vettem be es kiesett 2 óra az eletembol. Masodjara csak egy negyedet vettem be, jol voltam. Harmadjara pedig egy negyedet, jólnvoltam, majd bevettem egy negyedbek a felér lejövős szakasznál és bűnszarul voltam 1 napig. Aludni se tudtam, pedig fáradt voltam, nagyon vert a szívem, ÓRIÁS pupilláim voltak, remegtem.

Milyen betegseggel fugghet ez ossze? Masok meg bevettek vagy 3 egészet is ebbol es aemmi bajuk nem volt. Én meg hogy reagálhatok egy negyed után ilyen durván?

Nyugi, többet nem fogok ránézni se, annyira elment a kedvem egy életre is tőle.



2020. szept. 8. 04:54
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem túl bölcs dolog ilyeneket ide kiírni. Kicsit légy óvatosabb. :D


Amúgy már másodszor, de legkésőb harmadik alkalommal rájöhettél volna, hogy nem érdemes vele foglalkozni, ha már szarul vagy tőle. Nem vagy esetleg vékonyabb az átlagnál? Az alkoholnál is úgy van, hogy a soványabbakat előbb megüti, mint a testesebbeket.

2020. szept. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Első... 185cm vagyok, és 100+ 1-2 kiló. :D Én csak sörözni szoktam magamtól, egy évben nagyjából 5-6-szor ha iszok esetleg valami töményebbet. Engem a sör is meg üt, pedig abból simán megiszok 4-5-öt. :D


Egyébként engem például a fű nem üt meg úgy, mint másokat. :D

2020. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát látod, akkor ez egyén fúggő.
2020. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Több, mint valószínű! :D
2020. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Pl én az ekivel vagyok úgy (ritkán fogyasztok), hogy erősebből is legalább fél kell, hogy csavarjon. Addig füből, alkoholból kevés is elég, hogy készen legyek. Szerintem azért nem birtad, mert rossz minőségű volt a tabi. És abba a negyedbe sokkal többet nyomtak mint kelett volna. Vagy mert beparáztál és igazából nem volt semmi baj. Csak elbsztad!
2020. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ez teljesen egyén függő örülj neki hogy nem kell egeszeket dobalnod,utana pedig azert lehetsz rosszul mert lejovod van. Mikor eloszor csinaltam egy hétig depresszios voltam,de nincs semmi betegseged ez termeszetes hogy elutasitja a szervezeted ezt a szart,amugy se mindegy hogy milyen fajtabol eszel negyedet elsoleg:))
2020. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert a tobbiek mar 3mal mennek a piacra , az az alapszint. Nekik sokkal tobb kell hogy bealljanak.
2020. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
valami designer sz.art kaptál
2020. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Első válaszoló! Az utolsó mondatodat cáfolnám...

Én sajnos nagyon vékony alkat vagyok (Kb 180 cm, 58 - jobb napokon 60 kg) és 3-4 darabot szoktam egy buli alatt, míg a nagyobb darab haverjaim/ismerőseim ugyanazt a tabit felenként dobják és nekik egy általában elég szokott lenni.

2021. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!