Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fájhat a lábam?

Miért fájhat a lábam?

Figyelt kérdés
Azt mondták lúdtalpam van, ez volt 5 éve.... Adtak ilyen lúdtalpbetéteket 5 egész évig használtam őket... Semmi sem változott, az a baj hogy amikor megyek valahol nem csak a talpam fáj hanem a térdem is, mindig úgy érzem mintha össze csuklana a térdem. Eszméletlen mértéket ölt ez a dolog, és folyamatosan csak fokozódik a fájdalom. Ha sokat megyek elkezd a vádlim, lábfejem, kb az egész lábam fájni. Próbálok futni, de 10-50 m tovább nem tudok egyhuzamba futni. A testem átlagos, nem vagyok elhízott, se nagyon vékony (voltam már mind a kettő de semelyikben se tudtam normálisan futni, mozogni)

2020. szept. 8. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Valamibe beleléptél?
2020. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tessék?
2020. szept. 8. 18:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt gyanítom nem csak lúdtalp lehet a dologba, van benne valami?
2020. szept. 8. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor elhagytad a lúdtalpbetétet? A cipőd nem kényelmetlen? A korod mennyi? Fiú vagy, avagy leány? Iskolába jársz még, vagy dolgozol?

Segíts kicsit...

2020. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés az információ. Mi az, h nem vagy túl súlyos? 15 évesen már a 80 kg is túlsúlynak tekinthető. Illetve rendszeres mozgás, életmód stb függő egy ilyen fájdalom, egy ortopédust érdemes még felkeresni. Lúdtalp miatt fájhat az egész lábad, sőt hallottam olyat, h gerinc is.
2020. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat.. 26 éves vagyok (honnan vettétek hogy 15?) Férfi 189 cm 79kg. Nem vesztettem el a lúdtalpbetétet, ez a baj... azzal (is) fáj a lábam. Az ortopédus azt mondja hogy lúdtalpam van.
2020. szept. 8. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az ortopédus azt mondja hogy lúdtalpam van."


Őnmagában ez nem indokolja a gyakori fájdalmat. Lehet, nem jó a betéted, nem tudom. A cipőd kényelmes?

2020. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a cipőm az, de még anélkül is fáj a lábam.
2020. szept. 9. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!