Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszahivjam az orvosom?

Visszahivjam az orvosom?

Figyelt kérdés

Hetvegere lebetegedtem.szimpla nathanak gondoltam,a gyerek es parom is nathasak voltak.

Hetfon felhivtam a haziorvosom,kerdezte talalkoztam e kulfoldrol hazaerkezovel es ravagtam,hogy nem.erre este beugrott,hogy persze,rokon,ismeros nincs is ilyen,viszont a munkambol kifolyolag heti rendszeresseggel talalkozom egy roman soforrel,es tobb osztrakkal is.illetve repulon erkezo indiai,malaj,japan es kinai aruval(kartondobozokban,ezeket napi rendszeresseggel fogdozzuk)

Ezek az aruk kb 4-6 nap alatt ernek hozzank.lefoliazott raklapokon.

Nem mulik a natham,egyre rosszabb es nem tudom eldonteni,hogy emiatt erzem egyre kevesbe a szakogat,izeket vagy esetleg tenyleg igaz a covidra,hogy ez az egyik tunet.

Minden tunetem passzol egy erosebb megfazashoz,es a covidhoz is.

Haziorvossal csak telefonon beszeltem,nem vizsgalt meg.penteken kellene visszahivnom.


2020. szept. 9. 06:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobb ha felhívod ha már a szag- és ízérzékeléseddel is baj van, mert lehet ez ugyan náthától is, de lehet Covid is, jobb lenne egy teszt, főleg ha bejársz dolgozni betegen.
2020. szept. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem megyek dolgozni,a konyhaba eleg kimennem es mar elfaradtam.

Ezert is fura,mert nem,hogy javulna inkabb romlik a helyzet,hiaba pihenek mar 5.napja.

2020. szept. 9. 06:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen hívd fel, és mondd el neki amit ide leírtál.
2020. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szaglás-ízlésvesztés, és az extrém fáradékonyság is jellemző COVID-tünet, mindenképpen teszt kéne.
2020. szept. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!