Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van ennyi agyament...

Miért van ennyi agyament ember az országban?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy posztot, ahol emberkék fejtegetik a véleményüket a COVID kapcsán. Egyik összeesküvés-elméleteket gyárt, a másik azt mondja - pénzügyis végzettséggel -, hogy nem megbízható a teszt. Megint másik a politikát keveri bele, hogy az emberek zöme irányítva van, csak TV-ből tájékozódik. Ez lehet, de nem ennek kapcsán.


Mikor fogják már fel végre, hogy nem politikai kérdés egy járvány? Hozzáteszem nem vagyok fideszes, mielőtt bárki elkezdené a narancssárgázást... Emellett hülyének sem érzem magam azért, mert a maszkviselést fontosnak tartom.



2020. szept. 9. 12:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem akkor tiltsuk be, hogy szeretteink autóval utazzanak, nehogy 1 is meghaljon. Ja nem, hülyeség, csináljuk úgy mint a vírusnál is, tiltsuk be az autógyártást, más se mehessen.
2020. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Azért a helyén kezeljük a dolgokat, mert nagyon elszalad egyesekkel a ló!


Hát még hogy elszaladna ha legalább a szánkon orrunkon kiporlasztott nyálcseppeket nem fogná vissza a maszk textiljével mindenki, akik között most még csak ezrelékes, sőt még kisebb arányban vannak a fertőzöttek, de a fél ország megbetegedne ha úgy engednénk szabadon fertőzni ezt a vírust, mint Svédországban vagy egyes olasz városokban volt. A lakosság fele megbetegedne hamarosan és a gyógyiltaknak általában maradnak vissza légvételi problémáik és még a gyógyulás után is sokáig levertek maradnak.

Hatalmas katasztrófa lenne abból, ha nem fognánk vissza legalább a nyálcseppeket, erre ott van példának a "nyugat", ahol valamiért nem akarták komolyan venni.


A példák, a helyzet ami máshol már vizsgázott, abból lehet a legjobban levonni a tanulságos következtetéseket !

2020. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Itt legfeljebb a megbetegedéshez, a mások megfertőzéséhez való jogot lehetne vitatni.


Na meg a maszkot viselők jogát ahhoz, hogy bármilyen eszközzel kikényszerítsék a maszkot nem viselő, a másokra történő nyálfröcsköléstől nem védekező emberektől a távolságtartást önvédelemből.


Pl egy idősebb ember minden maszkot nem viselő közeledését felfoghatja mostanában potenciális biológiai támadásnak, mert ha megkapja, abba ő könnyen belehalhat, ezért életellenes támadásként veheti a maszk nélküli ember közeledését, mert senkiről nem lehet tudni ránézésre, fertőzött-e vagy sem.

2020. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Eközben Svédországban:

[link]

2020. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tudod, ez olyan, hogy én is mondhatnám, hogy nem hiszek az influenzában, hiszen én sosem vagyok influenzás, kamuzik mindenki, aki azt mondja, hogy ő igen, biztos csak munkakerülő, vagy egy náthát nem tud elviselni. Na kb ennyi értelmet látok a covid tagadás mögött is. Az emberek most elmondhatják a véleményüket a szociális hálón és minél inkább aluliskolázott valaki, annál inkább azt gondolja magáról, hogy neki Átlag Gizinek, nyugalmazott kasszásnak Tápiómihályhónaljáról lehet véleménye epidemiológiai, virulógiai, mikrobiológiai, egyéb orvosi kérdésekben. Aztán Átlag Gizi találkozik Átlag Jóskával, aki szintúgy így gondolja és jól megerősitik egymást a butaságban. Azt nem fogják fel, hogy nekik ezekben a kérdéskörökben nem osztottak kártyát. Gondolhatnak bármit, a szabályok rájuk is vonatkoznak. Lehet emögé összeesküvés elméleteket látni, soha ilyen jó dolga európai, azon belül magyar embernek a történelem során nem volt. Ők úgy érzik, korlátozva van a szabadságuk. Úgy látszik nem figyeltek eléggé történelem órán, mikor arról tanultunk, hogy a parasztok, mai szemmel pl Átlag Gizi röghöz voltak kötve, nem az volt a kérdés, hogy mit adnak egymásnak karácsonyra a családtagok, hanem hogy lesz-e mit enni télen, senki véleménye nem lett megkérdezve, ha háborúba indították az országot és így Átlag Jóskát is, ha valaki valamikor szökni akart, azt megkorbácsolták, esetleg ki is végezték. De nem kell a múltba visszamenni példálózni, elég csak néhány országgal arrébb menni, ahol a nők egész testet, beleértve arcot eltakaró ruhát hordanak. Itt egy maszkot kellene csak rendesen hordani: nem sikerül, mert nekik csak ne mondják meg, ők nem kapnak levegőt benne. Miközben lehetnénk mi is azok, akiknek egész nap fekete klepetust kell hordanunk. Ahelyett, hogy hálásak lennénK, hogy Európába születtünk, méltatlankodunk.
2020. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem a vírusra kellene koncentrálni, hanem arra, hogy a régi világunk megszűnik. Gazdasági, társadalmi összeomlás előtt állunk, erről szól ez az egész. Most került az emberiség a célegyenesbe, én hátradőlök, és fotelből nézem a kételkedők arcát. A korlátozások már megmaradnak egy életre, sőt, majd csak most jönnek az igazi finomságok.
2020. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Milyen korlátozások vannak? Semmilyenek.
2020. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Mikor valaki emberkéket ír emberek helyett, ott elő kell húzni a vaslapátot és megakadályozni, hogy megismétlődjön a dolog...

Korcsok szoktak így fogalmazni.

2020. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, látom sikerült megragadni a kérdés lényegét, csak nem magadra vetted? Egyébként, ha már ennyire zavar, megmagyarázom. Ez egy olyan szófordulat, amit felénk átvitt értelemben ismeretlen emberekre használnak, nem lenéző hangnemben.

Viszont azt nem vagyok hajlandú tűrni, hogy valaki korcsnak bélyegezzen.

Ha megkérdeznének bárkit, hogy az én kérdésem, vagy a te válaszod volt a faragatlanabb, valószínűleg nyernél. Annak a bizonyosnak is van ám vége!

2020. szept. 11. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!