Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Agyament meséket mint a South...

Agyament meséket mint a South Park, Family guy, és Brickleberry tudtok mondani?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül csak a Brickleberry agyament, a többinek minden egyes részének mondanivalója van. :)


Cleveland Show és Simpson Család gondolom ismerősek, az Archer is elég agyament mese, meg a Mr. Pickles, az morbid is. Meg van egy kismese sorozat, Cyanide and Happiness (lehet rosszul írtam) a címe, azokon is jókat nevetünk ha nézzük. Aztán... Happy Tree Friends, elég régi, és biztos ismered, de lehet átirányít hasonló baromságokra. :D

2017. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rick and Morty
2017. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Modern érából Firka Villa.

Ha a régi rajzfilmek is beleférnek, úgy nézz szét a klasszikus Nickelodeon sorozatok között, ott rengeteg elborult, kretén, sokszor gusztustalan rajzfilm ment a hőskorban.

2017. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bojack Horseman
2017. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biblia
2017. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kertvárosi Gettó
2017. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rick and Morty (mondták már, de csak ajánlani tudom, mert nagyon jó), Amerikai fater, Firka villa, Cleveland show, Furcsa amcsik, The Nutshack, Bojack Horseman, Archer, Moonbeam City (Holdfény város), és ha valami nagyon gonoszat akarsz látni, akkor a Mr. Pickles-t tudom mondani.


Allen Gregory-t is megemlítem, ha akarod, utánanézhetsz és becsekkolhatod, de ez a sori a rosszabb műsorok közül való, nem ajánlom, de hátha neked tetszeni fog.

2017. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!