Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másnak is folyik az orra így...

Másnak is folyik az orra így szeptemberben?

Figyelt kérdés
Te hol fáztál meg

2020. szept. 11. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
itthon. folyton kijövök a fürdőből vizesen
2020. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudsz vele dolgozni?
2020. szept. 11. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és a torkom is fáj. Lehet, hogy itthon fáztam meg, mindig kapkodok és ezért izzadok, és ehhez nem jön jól a reggeli hűvös levegő, sőt, néha éjjel az ablak is nyitva van még.
2020. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dettó én is, te, hogy tudsz így dolgozni? Nekem is is a torkom fáj
2020. szept. 11. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozom jelenleg. Az "igen"-t a kérdésedre írtam, hogy másnak is folyik így az orra? Nem tudnék dolgozni, ha akarnék, akkor sem. Gyengeseg, rossz közérzet, erős torokfájás, folyamatos orrfújás. Állítólag a nátha fertőző. Az is lehet, hogy valahol elkaptam, és a meghűlés csak elősegítette, hogy így elkapjam.
2020. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, én is meghűltem aztán kezdett fájni a torkom, ami lehet fertőző, de nekem muszáj dolgoznom...
2020. szept. 11. 14:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hete fáj a torkom, de ennyi. Nálam ez nem a hideggel van összefüggésben, hanem inkább azzal, hogy milyen állapotban vagyok, amikor szembejön egy vírus. Ha pl. napok óta nem aludtam ki magam, akkor könnyen bekapok dolgokat. Vagy túlterhelt időszakok után is könnyen megbetegszem. Ez simán lehet nyáron, 40 fokban is. Miközben meg azt simán állom, hogy 40 fokos napsütésről 20 fokra hűtött helyiségbe be-ki vagy vizes hajjal kimenni télen stb.
2020. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ez így van akkor betegszünk meg amikor vmitől gyengébbek vagyunk
2020. szept. 11. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek, mert pl. én is stresszes időszakban vagyok, nem csoda, ha könnyebben elkapok valamit.
2020. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neked is csak a torkod fáj? Nekem az orrom is folyni kezdett
2020. szept. 11. 16:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!