Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen kiütés lehet ez a kezemen?

Milyen kiütés lehet ez a kezemen?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt kezdődött, akkor még csak az egyik ujjamon néhány dudor volt, ma már a másik kezemen is van. A kezem egyes területel megduzzadtak, és nagyon viszketnek, főleg ébredés után. A középső ujjam oldala màr úgy bedagadt, hogy nem tudom rendesen behajlítani. A duzzanat vöröses színű, sárgás udvarral. Ha hozzáérek, zsibbadáshoz hasonló èrzést kelt, de nem fáj.

Emlékeim szerint nem csípett/ harapott/szúrt meg semmilyen állat, és nem is nyúltam olyan vegyszerhez, amihez máskor nem. A testem többi részén nincs, csak a kézfejemen.



máj. 13. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy tűnik így a leírásodból, hogy ekcéma. Mutasd meg a bőrgyógyásznak, mert iszonyat jó kenőcsök vannak rá. Sajnos a patikában recept nélküliek nem igazán jók. Ráadásul még lehet vmi gyogyszert is kapsz rá.

Jobbulást!

máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!