Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüszős mandulagyulladásnál...

Tüszős mandulagyulladásnál kinek volt már ilyen, vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön kezdett fájni a torkom (én ezt hittem) és kezdett bedagadni a szemem. Utána két napig volt 37,8 a hőmérsékletem, de csak este volt ennyi, és nem ment feljebb. Köhögtem, a szemem pedig eléggé bedagadt, majd elkezdett viszketni is. A torokfajás ezután már csak reggel jelentkezett és nagy ritkán este, de a szemem továbbra is dagadt volt, a hőemelkedés pedig nem múlt el, 37,4-re minden nap felment, 37-nél pedig nem ment lejjebb. Majd rá egy hétre, most csütörtökön este kezdett el ismét eléggé fájni a torkom. Most már be is volt kicsit dagadva. Belenéztem a torkomba, és akkor láttam mekkorák a manduláim, meg hogy tele vannak sárga gennyel ( elnézést az undorítóságért). Akkor már gondoltam hogy tüszős mandulagyulladásom volt az elejétől kezdve, mert a tünetek mind stimmeltek. Orvosnál ma voltam, és megerősítette hogy tüszős mandulagyulladás. Viszont azt furcsállom, hogy tünetként olvastam a neten a magas lázat, és nekem igazi lázam nem is volt. Az is csak 2 napig, valamint a torkom csütörtök estig alig fájt. Tegnap este óta lett tiszta genny az egész. Nagyon undorító, fáj is, nehezen nyelek. Lázam azonban így sincs. Ezt furcsállom.

2020. szept. 11. 23:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!