Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Labor eredmény alapján nincs...

Labor eredmény alapján nincs gyulladás a szervezetemben,minden értékem tökéletes.ASCA IgA és IgG is. Ennek ellenére minden étkezés után székletem van(vékony, puha,hasmenés is előfordul)és jobb oldalt fáj a hasam. Mi lehet ez?2 hét még tükrözésig ig.

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja tart. Az elején nyákos, bűzös volt a széklet, már nem az. Széklet baci negatív. UH tökéletes csak annyi hogy sok a bélgáz. Tejtermékeket kizártam az étrendből.

2020. szept. 13. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Étkezés során fokozódik a gyomor-bél rendszer perisztaltikus mozgása, ami részben magyarázhatja. Ha étkezés közben sok levegőt nyelsz, az csak fokozza a hasi diszkomfort érzést, mert a levegő gyorsan a belekbe kerül.
2020. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ettől lehet az elhúzodó hasmenés?
2020. szept. 13. 13:23
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Irritábilis bél szindróma
2020. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ohhh az nem lesz egyszerű. Arra állítólag a Gelsectan tabletta nagyon jó.
2020. szept. 13. 13:39
 5/16 anonim ***** válasza:
Esetlen ételérzékenység más is lehet, ilyen irányban nem vizsgáltak?
2020. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Glutén, laktóz, tej. De ezek allergia vizsgálatok voltak. Ételintolerancián még nem voltam. Úgy tudom a kettő nem ugyanaz
2020. szept. 13. 13:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tejtermékeket elhagyod, akkor is sokmindenben van pl laktóz. Ennek az érzékenysége simán okozhatja és kilégzéses teszttel vizsgálják. De ez csak egy példa. Tényleg sokminden lehet a háttérben és a kivizsgálás elhúzódhat.
2020. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Uuh nagyon hasonló gondom van nekem is, csak nekem nem minden étkezés után, csak viszonylag gyakran laza/lágy a székletem..

Se fájás se semmi, doki annyir mondott intolerancia gyanús. Voltam IgG teszten, tejfehérje pozitív arra diétázom. Már jó ideje jobb volt, most megint ez van. Szerintem bizonyos ételeket kaja-kombókat nem bír neked sem a hasad.

2020. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Én már ott tartok, hogy elmegyek egy biorezonanciás felmérésre. Tudom hogy humbuk de hátha mégis mondanak valamit
2020. szept. 13. 14:20
 10/16 anonim ***** válasza:

A tükrözés azért biztos diagnózist ad szerintem.. Érdemes lenne kivárnod. Az is lehet tényleg IBS a diagnózis.


Én eddig csak intolerancia teszten voltam, most hogy megint rosszalkodik szerintem kérek én is allergia tesztet és baktériun tenyésztést is. H2 kilégzésen se voltam még, úgyhogy sok minden lehet.. nekem mégis mindenki a stresszt mondogatja, hogy rá vagyok erre feszülve.


Amúgy bocsi, de nő vagy? Mert akkor nőgyógyászati okokra is kell gondolni.

2020. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!