Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Labor eredmény alapján nincs...

Labor eredmény alapján nincs gyulladás a szervezetemben,minden értékem tökéletes.ASCA IgA és IgG is. Ennek ellenére minden étkezés után székletem van(vékony, puha,hasmenés is előfordul)és jobb oldalt fáj a hasam. Mi lehet ez?2 hét még tükrözésig ig.

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja tart. Az elején nyákos, bűzös volt a széklet, már nem az. Széklet baci negatív. UH tökéletes csak annyi hogy sok a bélgáz. Tejtermékeket kizártam az étrendből.

2020. szept. 13. 13:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. De ott is voltam, minden ok. Még fogorvoshoz gócpont keresésre mennék.
2020. szept. 13. 14:51
 12/16 anonim ***** válasza:

Fogorvoshooz?

Nem mondod, hogy hasi panasznak lehet ilyenhez is köze? Ez mégis hogyan van?:D

2020. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

[link]


Írja a szokatlan bél panaszokat. És van egy ismerősöm akinek a férjét Chron betegséggel diagnosztizálták, elment góckutatásra és az egyik foga a tövénél volt begyulladva, de még nem érezte, nem is látszódott csak valami 3D CT-vel. Kezelték és elmúlt neki.

2020. szept. 13. 15:09
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagy is megy a hasad hetvegen? :)
2020. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igen. Megy. Sajnos :(

Amúgy az ínyem nekem is gyulladt baloldalt és a bal fülem is be van kicsit dugulva. Múlt héten ciripelt is.

2020. szept. 13. 15:11
 16/16 anonim ***** válasza:

#13 ez nagyon durvaa, ettől elmúlt a problémája.. Azta.

Olvastam már ilyenről én is, hogy a kilátástalan esetekben nem árt egy ilyen góckutatás, pl sok IBS-el diagnosztizált embernél is ilyesmi áll a háttérben. Vagy ételérzékenység amiről nem tud az illető.

2020. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!