Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan fosok mindenfélétől...

Állandóan fosok mindenfélétől ilyenkor koplaljak vagy mit csináljak!?

Figyelt kérdés
hogy minden nyűgöm terhem van.

2020. szept. 13. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el allergia vagy érzékenység tesztre,akkor majd megtudod hogy mit érdemes elkerülnöd az étkezésben. Ha meg már megvan a hasmenés egyél főtt krumplit vagy reszelt almát,az megfogja a hasadat.
2020. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm hasonlóan volt, de neki kiütései is voltak mellé. Az ételallergia-vizsgálaton nagyon sok ételre lett pozitív az eredménye. Mikor ezeket elkerülte, elmúltak a tünetei, és később bizonyos dolgokat újra ehetett is, tehát most már kevésbé szigorú a diétája.
2020. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Étcsoki és a banán is hasfogó.

És vizsgáltasd ki, mire vagy érzékeny vagy allergiás, ami ezt okozza.

2020. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Jaja, menj el kivizsgálásra. Én a gyerekkoromat kb. végigfostam, kiderült hogy laktózérzékeny vagyok.
2020. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól mondják, derítsd ki, mitől van
2020. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mostanában kezdődött? Én is így voltam, 2-3 hét hasmenés, aztán kiderült, hogy korona.
2020. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem hanem vagy 20 21 éve.

de mindig iskola előtt reggel is a szorongástól meg volt, hogy a játszótéren délután a napköziben.

most vagyok én 31 éves.

2020. szept. 13. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez a stressztől van. De akkor miért írtad a koplalást? Az nem segítene. Megoldást kellene keresni rá,nem csak a tünetekre.
2020. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonló gondom lett, engem elküldtek intolerancia tesztre, meg megyek majd allergia tesztre is. Eddig tejre jött ki pozitív érték érzékenységre, azt kerülöm. Ezeket kéne megnézni, meg székletvizsgálat se ártana neü e egy fennálló fertőzés (gomna, baktérium, parazita) okozza. Általában ezek a leggyakoribb okok, ha semmit nem találnak IBS a diagnózis.

2020. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi köszönöm szépen a válaszukat kérdésemre mindenjot kívánok önöknek is viszlát.
2020. szept. 14. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!