Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak? Gyakorlaton...

Mit csináljak? Gyakorlaton mindenféle fertőzésnek ki vagyunk téve? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most van a gyakorlat egy szociális otthonban ahol a higénia egyenlő a nullával, inkább nem is részletezem milyen. És aki nem megy annak vége, vissza kell fizeznie fél millió ft-ot és nem mehet vizsgázni. Ez az utolsó része a tanfolyamnak, csütörtökön kezdődött a tanfolyam és augusztus 17-ig tart. El vagyunk osztva több osztályra. És ráadásul ilyen vírusos hasmenés járvány van a lakók között és sugárban hánynak. Egy osztálytársam már el is kapta, másik a családjának vitte haza. Én szerencsére nem, de ha erre gondolok pánikroham kerülget és elkezdek remegni, depressziósnak is érzem magam miatta.

Egyik osztálytársam megúszta a kórházi gyakorlatot mert hozott róla orvosi igazolást, hogy nem bírja és pánikrohama van miatta.

Szerintetek ha én is viszek akkor megúszhatom? Nekem fontosabb az egészségem, mint ez a szar...

Ráadásul otvar meg rühesség is van ott...



2015. júl. 26. 11:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
meg csütörtök este hirtelen hányingerem is volt, de utána szerencsére nem volt semmi
2015. júl. 26. 11:15
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdésem lenne, hogy minek mész olyan tanfolyamra, miért tanulsz olyat, amit egyértelműen nem akarsz csinálni és nem bírsz?

Amúgy szájmaszkkal, gyakori fertőtlenítő kézmosással, vitaminokkal azért elég jól lehet védekezni a fertőzések ellen.

És azt is elhiheted, hogy nem pánikrohamod van ettől, szimplán kényeskedsz, illetve olyat teszel, amit nem kell, hogy szeress, nem is bírja mindenki, te sem, csak akkor minek csinálod?

2015. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Te nem olyan iskolaba jarsz amit a kesobbi hivatasodnak is gondolsz? Ha az a feladat, hogy beteg es elesett embereken kell segiteni, akkor csinald tisztessegesen a dolgod, vagy keress mas foglalkozast.


Szerinted egy orvosnak fincsi dolog egy beteg emberben turkalni? Gondolod, hogy egy fogorvosnak minden alma a rohadt szajakban muveszkedni? Szerinted egy mentos hagyja ott a csovest, mert piszkos es beteg?


En elsullyednek szegyenemben!!!

2015. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Pedig ez ilyen.

Gyomor kell hozzá! Ezért nem csinálnám.

De a családomban elég sokan EÜ vonalon vannak. ;)

2015. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ti nem tudjátok milyen ez a hely, a kórházi gyakorlaton nem is volt semmi bajom, de amíg nem látjátok addig ne is pofázzatok, mindenki fel van háborodva, nem csak én. A kórházban meg senkinek semmi baja nem volt.
2015. júl. 26. 11:30
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd ott! Ha én lennék a beteg, akkor már inkább elutasítanék egy olyan ápolót aki munka közben grimaszokat vágna.
2015. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Ez a legszebb mondat egy kerdezotol: "addig ne is pofázzatok" ... akkor beszelgess magaddal! Tema lezarva.
2015. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de nem igaz hogy itt egy normális választ nem kapok, elnézve más kérdéseket, azért vannak normális válaszokat, csak engem kerülnek el
2015. júl. 26. 11:45
 9/18 anonim ***** válasza:

Akkor moss kezet gyakrabban, vegyél fel kesztyűt, ahogy már leírták neked.

Amikor kórházban voltam, még egy frissen végzett, tipptopp ápolóban is nagyobb tisztelet volt. A szomszédos ágyon fekvő néninek se volt kellemes, hogy ki van szolgáltatva, sírt is.

Még megérteném, ha az ember nem bírja gyomorral az ilyet, de ezt írni, hogy "fontosabb az egészségem, mint ez a szar.."

Ilyen mentalitással és hozzáállással szerintem sincs keresnivalód egy ilyen helyen.

2015. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szajmaszk,gumikesztyü
2015. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!